aşılama evresinde sigara...

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve xsximal82 tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : xsximal82
  1. xsximal82

xsximal82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar..aşılama için klomen kullanıyorum. niyetim ilacı kullanırken ve sonucu alıncaya dek sigarayı bırakmaktı..ama olmuyo..siz naptınız aradaşlar? aşılama sürecinde sigarayı bıraktınız mı? ve aşılama sonucunuz ne oldu???

2. 25 Şubat 2009
  3. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben de aynı senin gibiydim. aşılamadan önce bırakmak istedim ama olmadı. aşılama günü 1 ya da 2 tane içtim sonraki günler normal içmelerime göre epey azalttım ama sonra yine normale döndüm malesef. ve dün asılamanın tutmadığını öğrendim. aslında kanamam olmadı bile, resmen parca geldi içimden. dr.um tutunmakta cok zorlandığını söyledi. ee tabi vicdan yaptım haliyle:KK43:(

4. 25 Şubat 2009
  5. xsximal82

xsximal82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşaallah bi dahakine tutunur bebişin sana tatlım...Rabbim verecek sonuçta, ne insanlar var, karı koca tiryaki insanların nur topu gibi evlatları var..Mevla istedikten sonra herşeye rağmen tutunur gelir diyorum ama kendimi mi kandırıyorum acaba???? üffffffffffffffff

fndkr bunu beğendi.
  6. 26 Şubat 2009
  7. YeniBahar27

YeniBahar27 kızım saglıkla gel annem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımmbende asılama olacam gunu yakın ama yarın ogrencecem bende sıgara kullanıyorum ama tedavı surtecınde baya bı azalttım gunde 3 4 adet ıcıyorum mmmm ama yumoıslar gelısmıs yanı etkılememıs sıgara bakalı mmmmm asılamadan sonra anlıcaz durum ne ama bende bırakamıyorum yanı bu bekleme surecınde daha da bı cıyorsunnnnnn gergın oluyorsunnnn

8. 26 Şubat 2009
  9. biricik mericik

biricik mericik Büyü de gel melegimm :D Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    :eek: ben de sigarayı bırakamayanlardanım. Ama gündüz 2-4 tane içiyorum. O da eşim kızdığı için sadece hafta içi gündüz. Dr yolumuza sigarayla devam edemeyiz dedi. Ama....

10. 26 Şubat 2009
  11. YeniBahar27

YeniBahar27 kızım saglıkla gel annem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benımkı bıde sıgara kullanmıyor tedavıye sıgarayı bırakacam dıye kABUL ETTI OYLE BASLADIK ASILAMA YOLCULUGUMUZA AMA NE YAPIM ELIMDE DEGIL SIKINTI

12. 26 Şubat 2009
  13. xsximal82

xsximal82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hakkaten dediğiniz gibi kızlar belki buna sığınıyoruz ama daha çok stres var üzerimizde, eee buna bağlı olarak da sigara var hayatımızda..ben de gündüz 4-5 tane içiyorum.eşim nerdeyse hiç içmiyo ve benim de içmediğimi zannediyo garibim..inşaallah tedavimizi etkilemez..bi de insan ne düşünürse o başına gelir ya genelde..biz bırakamayanlar olarak etkilemeyecek diyelim ve etkilemesin inşaallah : ) tabi bebişlerimiz gelince mutlaka bırakız, ondan zerre kadar bi endişem yok..yeter ki bebişimin benle olduğunu öğreneyim : )))

14. 26 Şubat 2009
  15. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Şiamlcim uzun yolculuğa izin verdim ama sigaraya izin vermiyorum :))))

16. 27 Şubat 2009
  17. heja

heja Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    valla kızlar ben de sigarayı bırakamıyorum aşılama zamanı da içtim dört yumoşum oluştu her şey çok güzeldi fakat olmadı sorun eşimin sperm sayısı düşük ve hızı az artık tüp bebek düşünüyorum ama biliyorumki doktor kesin sigarayı bırak diyicek ama zaten bu evreler çok stresli bir de sigarayı bırakırsam daha çok stres yapıcam bide eşim içmiyor o yüzden kesin tepki vericek :nazar:

18. 27 Şubat 2009
  19. lotus79

lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar.....sımdı sıze sıgara ıyıdır ıcın dıyemem tabı ama 2 asılama yaptırdım,ıkısındede gunde yarım paket sıgara ıcıyordum ve tutmadı cunku sperm hareketımız yavastı.....yumurtalar gayet guzel olusuyordu..:nazar:sonra tup bebe tedavısıne basladım tadavı esnasındada aynı hızla sıgara ıctım belkı stresten dahada arttırdım.....cok sukur yıne hersey yolundaydı ve tuttu...:nazar::Saruboceq:benım tedavlerımı hıc etkılemedı oysa tum drlarım sıgarayı bırak dedıler......:nazar:amma en guzelı ne oldu bılıyomusunuz hamıslıkte ılk once sıgaradan tıksıdım ve hamıslıgım bellı oldugu andan ıtıbaren hıc ıcmedım....halada hıc canım ıstemıyor cok sukur:sm_cool:

qusel bunu beğendi.