aşılama günüm pazara geldi, işler karıştı...

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve perseid tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

25 Eylül 2009
    Konu Sahibi : perseid
  1. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar, bu ay ilk aşılamam yapılacaktı ancak aşılamanın yapılması gereken gün pazara denk geliyor. açık lab bulunamadığı için (sperm yıkama yapılmıyormuş pazarları) sperm yıkama yapılmadan aşılama yapacak doktorum. :1shok:
    doktorum bazı hastanelerde bu yöntemin kullanıldığını ve başarılı olduğunu söyledi.

sperm yıkama yapılmadan aşılama yaptıran var mı aranızda??

2. 25 Eylül 2009
  3. perseid

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kimse yok mu?????

4. 25 Eylül 2009
  5. keje_01

keje_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Canım valla doktorun yine iyisini bilir ama aşılamadaki asıl amaç zaten hareketli sperm ile hareketsizi ayırıp sağlıklı olanı aşılamak;istanbulda neredesin bilmiyorum ama sana tavsiyem bu durumu yarın birkaç özel doktora telefonla sor;bizlerde net cvp veremeyiz sanırım sana;hatta benim aşılama olduğum göztepe medical park ı bir ara derim ben sana;benim aşılamam bayrama denk gelmişti ve çalışıyorlardı tatil demeden...Hatta ne olduğuna dair bana mesaj atarsan memnun olurum..

6. 27 Eylül 2009
  7. perseid

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ,

Bugün aşılamam yapıldı dediğiniz gibi içimin rahat etmesi için birkaç jinekolog ile de konuştum. bana söylenen eşimin spermlerinde sorun olmaması durumunda bu yönteminde kullanılabileceğiydi.Biz de ise eşimden dolayı değil benim endometriosis hastası olmamdan dolayı hamile kalamıyordum. eşimin sperm değerleri çok iyiydi. ayrıca bazı ekollerde bu yöntemi öneriyorlarmış. Yani biraz doktorun tercihine bağlıymış.
    Bugünde herhangi bir sorun yaşamadan aşılama işlemini tamamladık. sonucu bekliycez.

Size de ilginiz için teşekkür ederim.
    opuyorumnanaktan

8. 28 Eylül 2009
  9. keje_01

keje_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    hadi hayırlısı canım çok sevindim!