Aşılama hakkında

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve gulsun37 tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : gulsun37
  1. gulsun37

gulsun37 Guest

slm kızlar ben bu ay aşılama olacagım ilaç kullandım yumurtalar bir tanesi 23 ml olmus biriside 16 ml dedi dr yarın olacagım aşılama yapmam gereken yada yapmamam gereken şeyler nedir sizce püf noktası diyelim sevgiyle kalın .... aşılamada sonuç alan varmı dr. yüzde 18 dedi malesef...

2. 27 Ağustos 2009
  3. malatya__44

malatya__44 Guest

aa kimse mi aşılam yapmadı ya

4. 27 Ağustos 2009
  5. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Tüp bebek bölümünde bunu paylaşırsan daha çok cevap alırsın.Aşılamanın başarısını arttımak içinde aşılama gününden sonraki gün eşin ile düzenli ilişkiye gir,ilişkilerden sonra ayaklarını duvara dayayıp 15 dk bekle ve hemen banyo yapma 1-2 saat sonra banyo yap hekimin muhtemelen progestan kapsül başlar düzenli olarak ilaçlarını iç ve son olarak sigaradan uzak dur içmesen bile yanında içirme...Hadi hayırlısı

6. 27 Ağustos 2009
  7. nisan-nur

nisan-nur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aşılama bende 1 kere yaptırdım iğrenç bi olay yaa.... kadın olmak zor valla... erkeklere ne güzel giriyo odaya tek başına.. bizse açıyon bacakları içerde bir yığın adam... üfff ben çok zorlanmıştım özellikle tüp bebek aşamasında. yumurta toplamaya hazırlarken hemşire maşallah içeri giren girene.. neyse...

8. 29 Ağustos 2009
  9. gulsun37

gulsun37 Guest

canım çok haklısın bayan olmak çok zor birşey peki senin tutmusmuydu tüp bebek..

10. 29 Ağustos 2009
  11. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende yaptırdım aşılama ama tutmadı ben pek dikkat etmemiştim ama etmek gerekiyor özellikle ilk günler fazla hareket etmemek ağır iş yapmamak lazım tutunmaları kolay olsun diğe. çok su çmek lazım vücuttaki ilaçları ve şişkinliği kolay atmak için ben nerdeyse patlayacaktım karnım davul gibi olmuştu göğüslerimin şişkinliği ve ağrısından uyuyamıyordum sabahları ağrısıyla uyanıyordum inşallah seninki tutar ben ekimde ikinci tüp bebek yaptırıcam inşallah bu sefer olur