Aşılama için Ankara Başkent Ün. Hastanesi?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve rosered tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : rosered
  1. rosered

rosered Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gergin geçen ilk denemenin ardından bir değişiklik yapmak gerekirse...
    Forumda çok fazla yorum bulamadım Başkent Ün. Hastanesiyle ilgili.
    Aşılama tedavileri, doktorlar, hemşireler, ilgi-alaka ve en önemlisi başarı nasıl?
    bilen, fikri olan var mı acaba? bizlere yardımcı olsun...

2. 30 Mart 2010
  3. rosered

rosered Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu konuda bilgi verebilecek birileri yok mu?

4. 31 Mart 2010
  5. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sana özeldende yazdım ama galiba almadın. ankara başkenti iyi diye duymuştum. geçen sene sonu olmayan bir hamilelik geçirdim ev o zaman ankara başkentte esra kuşçuya gidiyordum. sonra adanaya atamam çıktı şimdi adana başkente gidiyorum aşılama yaptırmak istedim. ama dr herşey normal 6 ay bekle dedi. bende beklemek istemiyorum. zaman geçiyor. her iki başkenttede tüp bebekte başarısı var özellikle ankara başkentte tüp bebek bölümünde prof.hulusi beyi duydum. orayı bilmiyorum ama buardaki başkentte bana bekle dediler ve aynı şekilde aşılama yaptırmak isteyen başka kişilerede bekle dediklerini duydum. bende onun için durumu direk tüp bebeklik olmayanlarla sanki çok uğraşmak istemiyorlar gibi geldi. zaten tüp bebek yaptrıranlara uygulanan prosedür gereği aşıla dışında da sadece aşılama için giden ve sonuç alana denk gelmedim. ama tüp bebek için gidenler hep memnun. ama ankara başkent daha büyük kadın doğum hastanesi ayrı ve daha çok doktoru var. belki orada durum farklıdır.

6. 7 Nisan 2010
  7. rosered

rosered Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam şimdi sana cevap yazdım ama 50 ileti kuralı gereği özelden msj gönderemiyormuşum henüz :KK43:

ben de başkent ün. hastanesinin tüp bebekte iyi olduğunu duymuştum hele riskli gebeliklerde çok çok iyilermiş... biz henüz bir aşılama yaptırdık...
    gürhan klinikte...ama pek memnun kalmadık...zaten negatif sonuçlandı...

ikinciyi ssk anlaşmalı bir yerde yaptırsak, devletten yardım alarak diyoruz.
    çünkü 1000 aşılama 200 muayene 200 tahlil 580 ilaçlar epey masraflı oldu
    hele 3 aydır maaş alamadığımı da hesaba katarsak :KK43:(

tam karar vermedik, gidip görüşelim bari diyoruz... belki tüp bebek yaptırırız belli olmaz..

ilgin için teşekkür ederim

8. 12 Nisan 2010
  9. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben adana başkentte aşılamaya başlıyorum. dr istemiyordu ama ben eşimle aynı şehirde olmadığımız falan söyledim. adetin 3.günü gideceğim. bakalım hayırlısı.

10. 16 Nisan 2010
  11. rosered

rosered Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aşılamadan sonra adet düzensizliği yaşarmıyım bilmiyorum
    bugün yarın olması gerek ama yok haftaya olursa ben de bu ay ikinci aşılamayı yaptırıcam ankara başkentte... dün gittik görüştük, kesinlikle para göz değiller :p
    ama bir hastane havası mevcut, gürgan öyle değildi, daha sıcak bir ortamdı...
    ama olsun doktor çok ilgilendi bizle, sskmızla bile!