aşılama için erken değil mi?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve pinkparadise tarafından 30 Ocak 2010 başlatılmıştır.

30 Ocak 2010
    Konu Sahibi : pinkparadise
  1. pinkparadise

pinkparadise Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlara.s.benim adetlerim sürekli gecikmeli olur ve ayrıca aşırı sancılı olur.her neyse en son bir ay kadar gecikme yaşadım ve doktora gittim.hormon vs. bütün testler yapıldı ve yumurtalıklarımın tembel olduğununsöyledi.neyse klomen verdi ve 13 gün sonra yine gittik.yumurtlama olmamış.progestan verdi.hamile zor kalırsın sen dedisenağlamayıkıldımsenağlamaeşimin de sperm tahlili normalden düşük dedi 22 milyon du sanırımkafamçokkarıştısonra rahim filmi çekicez dedi ve aşılama yapılacak dedi.sizce bir ayda hemen aşılama denmesi çok anormal değilmi.kafamçokkarıştıçok erken bir karar değilmi :uhm:doktoruma güvenmelimiyim eyvahedigeldismilene çok endişeliyim ne yapıcam bilmiyorum :bbo:hamile kalamıycakmıyım:Saruboceq:lütfen bilenler benimle bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim:Saruboceq:

2. 30 Ocak 2010
  3. elfida33

elfida33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında doktorda bir hata olmuş bence 3 ay klomen kullandım bu ay çatlatm iğnesi yapılacak kısmet diyorum artık eğer olmazsa yani yumurta büyümezse rahim filmi ve aşılama yaparız istersen dedi yani bana bıraktı

4. 30 Ocak 2010
  5. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım herkesin derdi aynı ah ah rabbim bigün yüzümüzü güldürecek inş.cnm kaçyıllıl evlisin ben 3 yıllık evliyim 3.kere aşılama yaptırdım malesef dün gece 3.aşılamamda hüsran hayalkırıklığıyla sonuçlandı bizdede herşey normal ama sadece sebepsiz olmuyo bebeğimiz kısmetse bidaki aya tüp bebeğe geçicez şimdi diyorumda kendi kendime keşke aşılamayı hiç yaptırmasaydım bana zaman kaybı gibi geliyor belkide rabbim bilir tabikide tüp bebek yaptırsaydım çoktan kucağıma almıştım yavrumu inan bana arkadaşım dün geceden beri ağlıyorum gözlerim davul gibi oldu ağlamaktan bende çok korkuyorum ya anne olamasam diye bence böyle sorunların varsa hiç boşuna aşılama yaptırma imkanın varsa direk tüp bebek yaptır hakkımızda hayırlısı rabbim nolur bizimde yavrularımız gelsin aminnnnnnnnnnnnnnnn

6. 30 Ocak 2010
  7. pinkparadise

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 1,5 yıllık evliyim doktorum bana sadece 1 ay klomen tedavisi uyguladı yumurtlama olmayıncada progestan verdi aynı zamnda folik asitte verdi.ama ben yinede nedense umutluyum progestan hamilelik oluşumunu engellemz değil mi.?ben araştırdığım kadarı ile öyle biliyorum ama.son 2 gündür kasıklarım ve belimde sancılarım var.bacağımada ara ara kramp giriyor.pisikolojik olarak kendimi hamileymiş gibi hissediyorum heralde.ama sonra hüsrana uğramak ta var işin içinde.sende üzülme arkadaşım inşallah allah bizlere sağlıklı bebişler versin.ne yapalım herşey allahtan.

8. 30 Ocak 2010
  9. pinkparadise

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet bende diyorum en azından bir 3 ay süre verip gözlemlemeliydi.ama artık başka bir doktora daha gidip emin olmak istiyorum.bakalım aynı şeyleri oda söyliyecekmi.senin doktorun en azından bir süre denemiş:çok üzgünüm:

10. 4 Şubat 2010
  11. yeteeeeer

yeteeeeer KİMSE BİLEMEZ BİR YARA BİR ÖMRÜ NASIL KANATIR.... Pro Üye

Beğenildi:
    5.068
    Ödül Puanları:
    238