asilama ile hamile kalan var mi ben inanmiyorum

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve nalam tarafından 7 Şubat 2008 başlatılmıştır.

7 Şubat 2008
    Konu Sahibi : nalam
  1. nalam

nalam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende ve esimde doktorumuz en basindan itibaren hicbir problem bulamadi.bu ayin 2 inde ctesi gunu 3 .asilamam yapildi simdi ayin 18 ine kadar bekleme surem basladi ,
    ben burdan herkesin asilama seruvenini okuyorum ve genelde 36 saat once ve asilamadan sonrada 10-15 dak yatiliyor bunlarin hicbiri benim 3 asilamam da da yapilmadi en son asilamam da ignem15 saat once yapildi ve yine hic yatmadan doktorum islemden sonra hemen kaldirdi beni , ben itiaz ettim burda okuduklarimi aynen soyledim ve bana cok kizdi , boyle birseyin dogru olmadigini sadece diger doktorlarin boyle birsey tercih etmis olabileceklerini soyledi
    gercekten asilama ile hamile kalan varmi ben umutsuzlandim iyice de.

2. 7 Şubat 2008
  3. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 4 aşılama yaptırdım olmadı ama aşılamayla hamile kalanlar var bazen ikiz üçüz bile tutturan oluyor.. almanyada işler farklı sanırım ama burada çoğumuzun çatlatma iğnesi 36 saat önceden yapılıyor ve aşılamadan sonra 20 dk mutlaka hasta altına yastık konarak yada bacakları toplanarak dinlendiriliyor.. ben birinde 20 dakikanın sonunda akarmı eve gidene kadar diye sordum oda biz rahim ağzını aletle açıp ondan sonra spermleri veriyoruz ve aleti çıkarınca yine kapanıyor normalde rahimden geri akmaz merak etme demişti...sanırım alman drlarla buna dayanarak hiç dinlendirmiyorlar...
    sen içini rahat tut stres yapma olumlu düşün belki bunda tutar.. olumsuz düşünmeninde çok büyük etken olduğunuda okumuşundur muhakkak...
    senin için hayırlısı olsun.. güzel haberlerini alırız inşallah...

4. 7 Şubat 2008
  5. nalam

nalam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim olumlu ve guzel yazin icin cok tesekkur ederim umarim dedigin gibi olur ve buay olumlu sonuc alirim butun bekleyenler alir insallah, benim ilk iki asilamamda da 3-4 yumurta gelismisti sadece bu son asilamam da cok yumurta olmasina karsi 1 tane yumurta tam gelismisti o yuzden umutluyum

6. 7 Şubat 2008
  7. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    nalam benimde ilk aşılamam gecen ptesi yapıldı bizdede sizde oldugu gibi hiçbir saglık ve cocuk olmasını gerektirecek sorun cıkmadı sonucu bı ptesi kan testi ile alacagım ama aşılama ile hamile kalanlar var umutsuzluga kapılma

8. 10 Şubat 2008
  9. LadybirD

LadybirD Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canımcım bir kaç gün önce kuzenimin hamilelik haberini alıp çok sevindik.Aşılama yapılmış sonucu bekleniyordu;pozitif çıktı.İlk aşılamaydı bildiğim kadarıyla.Umutsuzluk yokkkkk.Hem bak ben de umutla bekliyorum3 kez eşime baba olcaksın müjdesini verdikten sonra hüsranla sonuçlandı hamileliklerimsenağlama.Ama olcak bir gün.Hadi artık yap bi çocuk diyenlere ben yapıyorum,onlar durmuyor diyorumyerimseniben.Kısmet:teselli:

10. 10 Şubat 2008
  11. EU1

EU1 Guest

ama inanmadıgın şey asla senin degildir zaten ve ben aşılama ile hamiş kalan çok insan biliyorum en yakın iki arkadaşım mesela biri hatta ikiz erkek bebek sahibi biride doguracak alalhın izniyle

12. 10 Şubat 2008
  13. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    bencede saraya katılıyorum ben bu ay tedavıye baslıycam ve büyük olasılıkla asılama olacak tutacagına ınanıyorum allahım bu vesileyle beni anne yapacak inşaallah

14. 10 Şubat 2008
  15. HAZALIIMMM

HAZALIIMMM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]canııımmm insallahhh,bende pozitif düsünmeye calısıyorumm...

16. 11 Şubat 2008
  17. nalam

nalam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende ilk 2 asilamam da cok rahattim ve cok umutluydum ama olmayinca insan ister istemez umutsuzluga kapiliyor birde bizim hic ara verilmeden yapildi 3 asilamada belki ondan ilaclarin etkisindendir bilemiyorum ruh halim cok kotu cok karamsarim arkadaslar

18. 11 Şubat 2008
  19. peteknur

peteknur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Elenya test yaptırdınmı,sonuç ne çok merak ettim..Güzel haberlerini bekliyorum
    Ben bu sabah test yaptırdım sonucuda 14:30 da alıcam.:icecream: