Aşılama ile hamile kalanlar belirtileriniz nelerdi?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve SUHENDAN tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

29 Ocak 2008
    Konu Sahibi : SUHENDAN
  1. SUHENDAN

SUHENDAN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu gün ilk aşılamamı oldum.Kızlar biliyorum herkeste hamilelik belirtileri farklı olur.Yinede bilmek istiyorum .Cevap yazarsanız sevinirim.14 gün nasıl geçer off of.

2. 29 Ocak 2008
  3. EU2

EU2 Guest

canım hayırlı olsun aşılamann..bende 4 aşılama yaptırmış biri olarak,,,3 aşılamam tuttu sadece 1 tanesi tutmadııı,,,tutan aşılamarımda ağrılarım vardı kasıkları ağrıyoduuu şişlik vardı,,göğüslerim hassaslaştı sık idrar..ve sulu akıntım oluyoduuu,,ama herkeste aynı olmaya bilir canımm..hakkında hayırlısı olsun inşallah...............en zorda beklemesi seni çok ii anlıyorumm,,ama bu dönemde stres yapma rahat ol:1hug::1hug:

4. 29 Ocak 2008
  5. EU3

EU3 Guest

canım benim aşılaman hayırlı olsun işallah sende olumlu sonuç alırsın bende dün akşam öğrendim hamileyiiiiiiimmmmmmmmm
    ben iğne tedavisinden sonra aşılama yaptırdım belirti olarak sadece göğüslerimde şişme vardı çok ağrılı oldu ama başka belırtı yaşamadım canım işallah sende güzel haberler verirsin bize.

6. 29 Ocak 2008
  7. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    suhendancim herkesde degisiklik gosterir bu..ben 3 defa asilama oldum 3. tuttu ilk ikisi tutmadi ama hic bir belirtim yoktu adet olacakmisim gibi belirtiler vardi ama hamileymisim..sadece bende adetime 5 gun ve 3 gun kala implantasyon(yerlesme) kanamasi olmustu digerlerinden farkli olarak!!!!

8. 29 Ocak 2008
  9. elenya

elenya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende dün aşılama yaptırdım ama hemen belirtiler olmaz sanırım ve benimde subatın 11 inde kan testiyle acıga kavuşacak cok merak ediyorum yaaa ama 15 gün içindede hamilelik belirtisi olmaz sanırım

10. 29 Ocak 2008
  11. SUHENDAN

SUHENDAN Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar cevap yazdığınız için çok sağolun.Elenya tarihlerimiz aynı :) Ben de 11 inde test yaptıracağım. İnşallah aynı gün iyi haberi alırız hayırlısı ile.mehay ,melis 82,neslihan ve şeker sizlerde hayırlısı ile bebişlerinizi kucağınıza alırsınız inşallah.

12. 21 Ekim 2009
  13. nergis55

nergis55 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Hamile kalan arkadaşlar başka ne gibi belirtileriniz var dı?

14. 14 Mayıs 2010
  15. cydgcr

cydgcr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlarben ayın 10 unda aşılama yaptırdım ilk aşılamam ve ne gibi belirtiler oluyor biliyorum herkeste farklı olur ama zaman geçmiyor arkadaşlar lütfen aşılama sonrası hamile kalan arkadaslar cevaplasın...akannehir:1no2:

16. 19 Mayıs 2010
  17. kontess2000

kontess2000 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk aşılamam13 mayısta oldu

zaman geçmek bilmiyor...:CüvCüv:

18. 21 Mayıs 2010
  19. ozgmrt79

ozgmrt79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar hamile kalan arkadaslar yerlesme kanamasi diye bir sey yasadiniz mi asilamadan sonra cvp yazarsaniz sevinirim,,,,,