Aşılama mı Tüp bebek mi?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve dilekk_84 tarafından 2 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

2 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : dilekk_84
  1. dilekk_84

dilekk_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar geçen sene eşimle beraber tüp bebek merkezine gittik test yaptırdıkbende bişey çıkmadı ama eşimde sperm az ve hareketinde düşüklük çıktı.o zaman daha çocuk düşünmediğimiz için herhangi bişey yapmadık.acaba olaya nerden başlayacağız.aşılama mı tüp bebek mi?aşılama ve tüp bebek tedavisi yaptıran arkadaşlar yardımcı olabilir mi.bulunduğum ilde tüp bebek merkezi yok.ne yapacağımı bilmiyorum.yardımcı olursanız sevinirim...

2. 2 Ağustos 2010
  3. elfkaya

elfkaya nefes aldığm süre seninim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selam canım
    ben 2 defa aşılama yaptırmış ve negatif sonuç almış biri olarak tüp bebek diyorum
    eşimde ve bende hiçbir sorun yok hersey yolunda fakat olmadı bilmiyorum kısmetmi yoksa aşılama şansı düşük ondanmı
    zaten aşılama şansı dr. yüzde30 dedi normaldede zaten olma olasılığı yüzde 25
    ee ne anladım ben bu işten ozman
    şu an yaşım 21 o yüzden tüp yaptıramıyorum 2 sene sonra bende tüp bebk düşünüyorum
    sen yaşını ve kaç yıllık evli olduğunuda yazarsan daha ii bilgilendirilirsin canım
    Allah hayırlısınnı nasip etsin hakkımızda:KK46::ecrin_bebek:

4. 2 Ağustos 2010
  5. dilekk_84

dilekk_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 26 yaşındayım.daha önce bi tedavi yaptırmadığımız için aşılama düşünüyorum dedim.pek bilgim yok açıkcası.birde yaşadığım şehirde tüp bebek merkezi yok zaman olarak ne kadar sürüyor acaa bu işler...ayrıca en son ne zzaman aşılama yaptırdınız acaba.

6. 2 Ağustos 2010
  7. elfkaya

elfkaya nefes aldığm süre seninim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    nisan mayısta peşi peşine yaptırdım aşılamaları olmadı maalesef
    normal yumurtalık takibine gidiyorsun büyüdüğünde çatlatma iğnesi vurunup ertesi gün aşılamnı oluyorsun zaten 15 dk kadar sürüyor belkide okdar bile deil kısa yanii

hemen çocuk istiyorsan tüp derim ben ama aşılamayı denemek istersen bi dene sen karar ver canım :KK46::ecrin_bebek: