asılama olan bayanlar yardımcı olabilirmi

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve delimm tarafından 17 Haziran 2009 başlatılmıştır.

17 Haziran 2009
    Konu Sahibi : delimm
  1. delimm

delimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaslar ben yeni üye oldum bu hafta asılamam oldu aslımadan itibaren leker gelmeye baslad siyahımsı bu konuda bilginiz varmı bide asılamadan 1gün sonra grip oldum hapsumanın bi zararı olurmu acaba cevap yazarsanız sevinirimfisfisfis

2. 18 Haziran 2009
  3. DamlaUmut

DamlaUmut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    canım sen bu konuyu bir doktoruna danış bence.. bende hiçbir leke iz flan olmamıştı.. hapşuruk aksırık etkilemez normal hayata dönebilirsin... ama lekeler için dr.ara....
    inş. bebişin sana tutunmuştur...

4. 18 Haziran 2009
  5. gonca_33

gonca_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende geçen hafta ilk aşılamamı yaptım.ilk gün bende pembemsi akıntı geldi sonra geçti. ama senin aşılaman zor geçtiyse ondanda olabilir.hapsurmaya gelince sonucu etkileyeceğini sanmıyorum.rahat ol bence herşey yolunda:lepi:eek:puyorumnanaktan

6. 18 Haziran 2009
  7. dubora

dubora Guest

Tatlım sen korkma kullandığın iğnemiydi ilaçmıydı bilmiyorum ama yumurtalar çatlarken çok sancın olabiliyor ve kanama da görülebiliyor.aşılamayı nerde nezaman oldun özel değilse çünkü zamanda önemli bu benım 4.aşılamam ve umutluyum pazartesi oldum daha yeni anlıycağın.senın ne zaman belli olacak.

8. 18 Haziran 2009
  9. EU3

EU3 Guest

Aşılamadan sonra leke gelmesii normall benden 3.5gün gelmiştii.dr korkulcak birşey yok demişti bana.Ama sne yine dr danış:smiley-cool:

10. 24 Haziran 2009
  11. delimm

delimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar hepinize cok tsk cevaplarınız icinumarım isteyen herkes bebislerine kavusur:))

12. 24 Haziran 2009
  13. delimm

delimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben marasta olum ösel hastanede igne kullandım daha sonra catltma ignesi 12haziranda oldum simdi sonucu bekliyorum insh hepimizinki tutar sonucu yazarsan sevinirim bende belli olunca yazarıma.s.

14. 24 Haziran 2009
  15. delimm

delimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım sonuc ne oldu sendea.s.

16. 24 Haziran 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bende aşılama yaptırdım siyaha yakın bi akıntı geliyordu ..doktoruma aradım normal oldugunu söyledi...korkulacak bişey yok sen yinede istersen doktorunla bi görüş..

18. 24 Haziran 2009
  19. delimm

delimm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tsk canım ama siyah lekeden sonra hasta oldum bu gün yani tutmadısaglık olsun ne yapalım ama cok umutluydum sende ne oldu sonra hastalandınmı yoksa hamilekaldınmı:çok üzgünüm: