aşılama olup da hamile kalanlar bu süreçte yaşadığnz hamilelikbelirtilerni yazarmısnz

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve gxuxgxux tarafından 13 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    13 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : gxuxgxux
  1. gxuxgxux

gxuxgxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aşılama olup da hamile kalanlar bu süreçte yaşadığınız hamilelik belirtilerini yazar mısınız?lütfeeeennn.ben şuan beklemedeyim aşılama sonucu için.o yüzden yaşadığım herşeyi belirti zannediom:sm_confused:lütfeeennn bi cvp yazın.

2. 14 Mayıs 2008
  3. bir melek

bir melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım aşılaman hayırlı olsun hiç bir belirti yaşamadan da hamiş olduğunu öğrenebilrsin inşallah sonuç pozitif olur

4. 14 Mayıs 2008
  5. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu işin belirtisi falan olmuyo, boşuna dinleme kendini, insan ister istemez bir belirti arıyo biliyorum ama, tutsa da tutmasa da aynı belirtiler yaşanıyo, inşallah tutmuştur hayırlısıyla

6. 17 Mayıs 2008
  7. fato xsx28

fato xsx28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1no2:bende beklemedeyim ama test yapmıcam adet günümü beklicem test yapmaya korkuyorum

8. 2 Haziran 2008
  9. shiny

shiny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar;
    bu başlığı biraz hareketlendirelim. Hamiş olan arkadaşlar bizim gibi beklemede olanları bilgilendirin lütfennnn

10. 8 Temmuz 2008
  11. Halay

Halay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben üçüncü aşılamada hamile kaldım. Sadece çatlatma iğnesinden iki gün sonra ağrımaya başlayan göğüslerimde hiç ağrı sızı olmamıştı hamile kaldığımda.ve hiçbir belirti yaşamadım. Şimdi anlıyorum ki belirtiler 7. haftadan sonra başlıyor.

12. 11 Temmuz 2008
  13. lemis81

lemis81 Guest

ya kızlar bende dun aşılama oldum ve bende cok merak edıyorum ne tur belırtıler yasandıgını.dr bana 15 gun sonra kan testı yaptırmamı soledı

14. 11 Temmuz 2008
  15. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Lemis merhaba canim asilama oldugundan beri herhangi bi agrin sizin oldumu ben sali gunu asilama oldum ve cok agrim var kasiklarima sanki bicak saplaniyor gibi

16. 11 Temmuz 2008
  17. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkdşlar bende çrşmb günü yaptırdım aşılama aynen dediğiniz gibi her belirtiyi aşılamaya bağlıyorum sonrada kendime kızıyorum adet olucaksın işte heweslenme diye:KK43:
    ümitlenmek istemiyorum çok fazla yıkılırım ozaman hep kötüsünü düşünüyorum
    doktorum kanaman ve sancın olur hafif şiddette dedi ama maşallah ne kanama ne sancı olmadı iyimi bilmiyorum sadece dünden beri acayip bi bel ağrısı war hepsi bu bide yatmam gerekiyomu ben vızır vızır ewde iş yapıp geziyorum kapı kapı. ewde kalınca direk ona odaklanıyorum çünkü.herşey biyanada warsa belirtileri yazın wallaha azıcık fikir sahibi oluruz bizde.komşum yaptırmıştı 3 kere onun sancısıda olmuş kanamasıda ama 3üde tutmadı tek awuntum o benim olmadı ya .(ay nelere sewiniyoruz yaa halimize bak):KK43:
    çok uzun yazdım dimi kusura kalmayın konuşasım geldi sizinle sohbet güzel oluyor:)
    hepimiz hakkında hayırlısı olsun hepimizinki tutar inşallah toplu gebelik furyası kopartırız:)
    herşey biyana tabiiki allahım isterse ol derse olur ama artık desin yaaa:teselli:
    hadi allahım wer şu veletleri artık gerçekten çok istiyoruz onlarııısenağlama

18. 11 Temmuz 2008
  19. lemis81

lemis81 Guest

esracım benım dun epey agrım vardı ama bugun sadece karnımda bıraz agrı var oda asırı gazdan kaynaklanıyor sanırım.daha 1 gun oldu benım asılam,henuz bı belırtı yok.ne kanama nede baska bısı..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.