aşılama öncesi ilişki yasak mıdır

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve peppecura tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar kısmetse önümüzdeki hafta ilk aşılamamı yaptırcam şu an femara ilacımı kullanıyorum p.tesi kontrolum var yumurtam istenilen büyüklükteyse çatlama iğnesi olucam ama malum yarın sevgililer günü özel bi gün :eek: anlarsınız ya acaba olurmu olmazmı kızlar dr sormayıda unuttum beni bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler arkidişler

2. 13 Şubat 2009
  3. moon_sunn

moon_sunn bekletme artıkın yaw.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam.aşılama günü eşin sperm verecek ya 3-4 günlük bir cinsel perhiz yaptıktan sonra vermesi gerekiyor.bu duruma göre kendinizi ayarlarsınız ama pazartesi çatlatmanı vurunacaksan muhtemelen salı aşılaman olur.o zaman 3 gün falan yapıyor salıya kadar sanırım.sen bilirsin ama yapmasan daha garanti olur gibime geliyor ..karışmak gibi olmasın sakın sorduğun için söylüyorum.şimdiden hayırlı olsun

4. 15 Şubat 2009
  5. BenGulNR

BenGulNR ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım dileklerinin kabul olmasını temenni ediyorum inşallah hayırlı haberler verirsin moralini yüksek tut:))bende pcoluyum doktora gidecem ne aşamalardan geçeceğimi bilmiyorum sadece burada yazılanları merakla okuyorum ilk aşılamada tutar senin için dua edicem. Canım merak ettiğim bir konu var bu aşılamaların fiyatı nedir? devlet karşılıyor mu ücreti?

6. 19 Şubat 2009
  7. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aminnnn canıminş.hepimizin dilekleri kabul olur ben 450 tl ye yaptırdım dün oldum cevabım biraz gecikti ama kusura bakma dr güzel geçtiğini söyledi umarım ilk denemede tutar malesef ssk karşılamıyo canım bakalım hakkımızda hayırlısı umarım yakın zamanda buraya dünyanın en güzel haberini yazarız :ecrin_bebek:teşekkürler canım