aşılama raporum çıkmışken gebe kaldım şimdi ise düşüyor

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve edut tarafından 18 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : edut
  1. edut

edut Oğlum can parem... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bu ay aşılama raporum çıktı.....ben pkoluyum eşimde de hem sayı hem morfoloji hemde hızda problem var... ben tedavi için adet beklerken ki hiç gecikmem olmaz 3 gün geciktim...idrar tahili yaptım 2 kere negatif kan verdim değerim 10,19 çıktı, ertesi gün doktoruma gittim doktorum muayne etmedi progestron yazdı ama ben daha curulmadan çok şiddetli kanamam oldu...2 gün iğne oldum 3. gün bıraktım bugün 4. gün ve ben testte 9,89 çıktı...doktorum yine muayne etmedi ve haftaya test yaptır dedi.... ben ne yapacağımı bilmiyorum kürtaj olmalımıydım...yada düşük ne zaman bitecek...yardımcı olursanız çok memnun olurum..birde aşılama raporum var ama düşükten sonra aşılama için ne kadar beklemme daha sağlıklı olur

2. 18 Ağustos 2010
  3. edut

edut Oğlum can parem... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    kız biitte doktor yazmadı senmi yazıcaksın cevap kuuzmm

4. 19 Ağustos 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun bu değerlerle kürtaj olmanız gerekmiyor. ilaçlara ramen bhcg değeriniz düşmeye başlar ve kanamnız olur ise iki aylık dinlenmenin ardından tekrar gebe kalmak için tedaviye başlayabilirsiniz. bol şans şimdiden

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.