aşılama şartmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nickminkenari tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nickminkenari
  1. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bende erkek infirititesi yüzünden hamile kalamayanlardanım.bize dr aşılama tutmazsa tüp bebek önerdi.merak ediyorum aşılamayı denemek mecburimi direk tüp bebek taptırmak istesek yaptırabilirmiyiz.

2. 6 Ocak 2009
  3. PINARY

PINARY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaş 35'e kadar aşılama öneriyorlar doktorlar.bence sende dene.3 ya da 4 kez aşılama sonrası bir sonraki evre tüp bebek diyorlar

4. 6 Ocak 2009
  5. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bende şu açıdan soruyorum zaten 2. aşılamada 1 tüpbebek maliyati çıkıyor.aşılamanın %15 tutma şansı var tüp bebegin 35 yaş altına %60 tutma ihtimali var o yüzden dedim hani hemen yaptırılabilirmu diye.biraz garanticiyim sanırım.

6. 6 Ocak 2009
  7. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba seherjik hayır aşılama mecburi değil ben direk tüp yaptırdım bendede pko var
    dr. um aşılama ile hiç uğraşma 2 aşılama bir tüp bebek maliyeti dedi birazda senin gibi garanticiyim ama ilki olmadı nasip dondurulmuşlara o yüzden karar senin zamanın varsa maddi gücün yerinde ise aşılamayı dene sonra tüp yaptırırsın birde yaş faktörü önemli tabi
    dün bir arkadaşımın 2. aşılama sonucuda (-) çıktı yaşıda 30 oda tüpe geçecek herşey hayırlısı canım :teselli:

8. 7 Ocak 2009
  9. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    sera 96 bendede pko var aşılama yaptırmayı düşünüyoruz bu ay.korku var içimde ya tutmazsa diye ama başka çaremiz yok.tüp bebek yaptıramayız..seninki niye tutmadı tüp bebek..

10. 7 Ocak 2009
  11. casablanka_05

casablanka_05 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım mecbur degil aşılama yaptırmak direk tüp bebek yaptırabilirsin o sana kalmış bi şey tabiki..bencede hiç vakit kaybetme aşılamayla direk tüp bebek derim.. rabbim herşeyin hayırlısını versin..inşallah allahım hamile kalmak isteyen herkezin elleini boş çevirmez..