aşılama sonrası ağrı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve EU2 tarafından 28 Şubat 2008 başlatılmıştır.

28 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

kızlar benım 1ay içersinde 25/02/08 ve 27/02/08 de 2aşılamam oldu ama bugun belim çok ağrıyor nedeni ne olabilir?? zaten aşılamam zor oldu rahim kanalın çok darmış aşılama yaparken hafifi kanamam oldu doktor korkma rahmini alet ile tuttum çok dardı ondan kanadı dedi ama bilemiyorum belim çok ağrıyor en sonda 13/02/08de adet olmuştum şuan sanki adet olcakmşımda olamiyor gibiyim :1no2:
    Lütfen kızlar yardım....

2. 28 Şubat 2008
  3. Suar

Suar Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba canım aşılamadan sonra bu belirtilerin olması normal benimde olmuştu ilk aşılamamda hatta adetim erken bile gelmişti o ay iki ay sonra tekrar düzene girdi inşallaah aşılaman güzel sonuçlanır bebeğine kavuşursun canım

4. 29 Şubat 2008
  5. EU2

EU2 Guest

süar cım kaçıncı aşılamanda tuttu yada hamişmisin şuan nasıl oldu yani merak ettimde şutarafagitti

6. 29 Şubat 2008
  7. gxuxlsen

gxuxlsen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Zenancım bu tür ağrılarının oması çok normal. Endişelenme. Benimde bel fıtığım var. Ben biraz daha fazlaca yaşdım bu ağrıları. Kullandığımız ilaçlarda bel ağrısı yapıyor ayrıyeten.Ben 3 aşılama yaptırdım,Ama olmadı .Aşılamanın çok tutma ihtimali düşük biraz. Aşılama yoluylada hamile kalanlar var .ama şans kısmet. Umarım şanslı insanların arasında olursun. Çok zor değil aşılama işlemleri. Sana tavsiyem çok fazla umutlanmadan beklemen. Herşeyin hayırlısı olsun.Bu arada istanbulda hangi merkezde tedavi oluyorsun. İyi şanslar

Son düzenleme: 29 Şubat 2008
  8. 29 Şubat 2008
  9. Suar

Suar Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım ben buay 2 aşılamamı yaptıracaktım ama bebişim bana süpriz yaptı kendiliğinden geldi uğraştırmadı annesini
    inşallah aşılaman tutar seninde güzel haberini alırız hep beraber seviniriz:dance:

10. 1 Temmuz 2009
  11. Nurdan

Nurdan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar ; bende bu ay adet olmayı beklıycem asılamam ıcın. ılk aşılamam basarısız gecmıstı gecenyıl.bı yıl bı aradan sonra bakalım hayırlısı inş...

12. 2 Temmuz 2009
  13. EU3

EU3 Guest

:nazar:Benimde senin anlattığın gibi kanamam olduu .Rahim kanalım darmışş:nazar:Adetime kadar 15 gün ağrılarım olmuuştuuu

14. 17 Ekim 2009
  15. nergis55

nergis55 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Aşılamamı dün yaptırdım. Dün ve bugün şideetli bir bel ağrısı çekiyorum.Bu normal mi sizce?

16. 9 Aralık 2009
  17. fatmap1979

fatmap1979 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar 1 aşılama oldum dün 12. gündü kanamam oldu gece uyutmayacak kadar çok sancım oldu ne yapsam doktorum adet olursan 3 gel dedi aynı şeyleri tekrar yaşamak çok zor sizce biraz ara mı versem yoksa tekrar başlayayım mı hangisi daha sağlıklı olur

18. 16 Aralık 2010
  19. Milaaaa

Milaaaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm ben yeni katildim. asilama olub hamile olan var mi?:KK3: