aşılama sonrası gaz sorunu yaşayan varmı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve peppecura tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : peppecura
  1. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar aşılama sonrası gaz sorunu yaşıyormusunuz aferdersiniz sürekli gaz çıkarıyorum toplum içinde olmaktan korkuyorum heran gelicek diye bugün aşılamada 12.güünüm karnımda şişiyo gaz dan şuan hiçbirbelirti yaşamıyorum malesef ilk aşılamam galiba tutmadı moralimde düşük çenemde sivilce çıkıyosanırım adet olcam hakkımızda hayırlısı eğer çarşambaya kadar olmazsam kan testi yaptırcam nolur dua edin kızlar şimdiden teşekkürlerbenneyaptımki

2. 2 Mart 2009
  3. gzd82

gzd82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım biliyosun aramızda 1 gün war inan ben de bugüne kadar gaz sancısından ölüyodum ama şimdi daha iyiyim yarın tahlil yaptıracam hayırlısı artık bakalım...

4. 2 Mart 2009
  5. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım hayırlı haberlerini bekliyorum bende çarşamba yaptırcam bakalım bebişlerimiz annelerine tutunmuşlarmı sağlıkla gelsinler biran önce inş.aminnnnnn kendine iyi bak canım güzel haberlerini bekliyorum canım

6. 2 Mart 2009
  7. gzd82

gzd82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Artık umutsuzum dayanamadım akşam üstü test yaptım 2. çizgi yine çıkmadı tutmadı yani ama gitcem bakalım yarın nolcak.:1no2:

8. 2 Mart 2009
  9. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hemen umutsuzluğa kapılma nolur yarın güzel haberlerini bekliyorum inş.hamileyim diye haykırırsın burdan rabbim nolur bize yardım et aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn