Aşılama tedavisi sürecinde cinsel ilişki

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve EU3 tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

?

doktorunuz aşılama sürecince cinsel ilişki için ne dedi?

1. teedavi sürecinde yasak dedi (1ay boyunca )

oy sayısı 6
    12,0%
  2. hayır bize bıraktı

oy sayısı 12
    24,0%
  3. aşılamdan birgun önce yada bırgun sonra yapın dedi.

oy sayısı 32
    64,0%
    15 Ekim 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

AŞILAMA TEDAVİSİ SÜRECİNDE CİNSEL İLİŞKİ
    ARKADAŞLaR KIMI DOKTOR İLŞİKI YASAK DEĞİL ÖZELLİKLE ÖNERİYORUZ DIYOR KIMISIDE KESINLIKLE TEDAVI SURECINDE(1AY ) YASAK DIYOR İZİN DOKTORUNUZ NE DEDI BU KONUDA BENIM KAFAM KARISTI AÇIKCASI.
    bızım doktorumzda yaskaaldı hemde bir ay boyunca yani aşılama tedavı sürecinde yasakmiş.sadece aşılamaya bırakmak normalmı ?
    normalde 2 3 gündemi cinsel ilşiki önerilirken aşılama sürecinde sadece 1kez oda aşılama bu konuda bilğileirnizi tecrübeleriniiz paylaşır mısınız

2. 15 Ekim 2009
  3. ukla

ukla Rabbim sana çok şükür.. Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok tatlım yaa ben aşılama için gittiğimde dr ozaman kadar bişey demedi bize
    biz gerçi aşılamaya kadar 1-2 kez yapmıştık aşılamadan sonrasında da dr um
    aşılama ertesi 2 gün üst üste çalışın dedi sonrasınıda size bırakıyorum demişti..

4. 15 Ekim 2009
  5. crocusu

crocusu Rabbim şükürler olsun Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım selamm önce aşılama hakkında bilgim yok ama spermin kalitesi için 5 günden uzun ara verilmemmeli diye biliyorum durunca içerde spermler ölüyormuşş yeni oluşanlarıda öldürüyormuşş yanılıyo olabilirim bir yerde okumuştum 1 ay ara vermek olunca bilmem o spermler nasıl olur gerçi doktor en iyisini bilirr hakkında hayırlı olsunn

6. 15 Ekim 2009
  7. nerminden

nerminden Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beizim doktorumuz aşılamadan sonra 3 gün önermedi sonrasını da bize bıraktı ve önemli olan bu bundan sonrası önemli değil dedi bizde ilişkiyi bıraktık

8. 15 Ekim 2009
  9. nix

nix Tek tesellim hayallerim.. Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    63
    aşılamadan önceki 3 gün cinsel perhiz var biliyosun aynı spermiogramdaki gibi ....aşılamadan sonrada 2gün sonra yapın dedi....sonrakiler size kalmış dedi..biz 2 gün sonra yaptık sonra eşim belki tutmasına engel oluruz diye yapmadı aslında ben istemiştim:kedi:

10. 15 Ekim 2009
  11. nerminden

nerminden Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bide aşılaman hangisi.iğne vurulanda aşılama oldum diyor.ben onu 3 kere denedim sonuç alamadım bende hiç bir sorun olmamasına rağmen.eşimde varikosel vardı ameliyat oldu sperm değerleri normal.biz bi üst aşama olan aşılamay geçtik eşimden spermler alındı bana enjektör yardımıyla rahmin en yakın yerine püskürttüler.allah hepimize nasip etsin.yokluğunu düşmanıma bile aratmasın:Saruboceq:

12. 15 Ekim 2009
  13. nerminden

nerminden Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bize de aynen öyle dedi ama biz korktuk hiç yapmadık tutarda düşer diye.benim arkadaşım düşük yapmıştı ilk aylar ilişkiye girdi diye gerçi onun ki normal yolla oldu ama ben tedbiri elden bırakmak istemedim ya tutarsa dedim.

14. 15 Ekim 2009
  15. nevbaharmina

nevbaharmina acimak yok rocky..... Pro Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    48
    valla ben kocamı bulsaydım yapaxcaktı am yapaamadık zaten de olmadı neyseşanş kısmet ne derseniz deyin.....

16. 15 Ekim 2009
  17. nix

nix Tek tesellim hayallerim.. Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    63
    kızmet tabiki ben zaten 10.günden sonra o kadar umutsuz oldumki temmuzdu denize girdim yüzdüm...1 hafta bişey yapmadım sonraki hafta hıc kendıme dıkkat etmedım...
    şimdide kararsızım 2. aşılamayı olsammı biraz daha bekleyıp tupmu yapsak...
    eşimin sperm degerleri düsük ilaç kullanıyo şu an

18. 15 Ekim 2009
  19. nerminden

nerminden Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben klomen - oviterollayı 3 kere denedim şimdi aşılamayı da 3 kere denemeyi düşünüyorum.ben umutluyum ve inanıyorum.tüp bebek tedavisine gerek kalmadan hamile olacağıma.hepimiz için hayırlısı olsun.