Aşılama ücretine,

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve karamelito tarafından 26 Eylül 2009 başlatılmıştır.

26 Eylül 2009
    Konu Sahibi : karamelito
  1. karamelito

karamelito Guest

muayene, yumurta takibi ve sperm enjektesi dahil mi ?

yoksa muayene + aşılama mı

teşekkürler.

2. 26 Eylül 2009
  3. sl34

sl34 aşkımızın meyvesi oğlumuz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım ben eylülde yaptırmıştım ama tutmadı ücrete gelince hastaneden hastaneye değişiyor ben medicana international de yaptırmıştım öncelikle onlar ilaçları kendileri sattıkları için rapor çıkmarmadılar bunu ben de sonradan öğrendiğim için kuzu kuzu ödedim ama sen eğer özelde yaptıracaksan bir tüp bebek merkezini seç çünkü onlr rapor çıkarıyorlar bu arada benim ilacım 650 tuttu+600 aşılama+500 de aşılamadan önce tahlil masrafı tuttu bir de aşılamadan sonra bir progesteron ilcı yazdılar 100 de ona verdim ama muayeneye para vermedim ama şunu söyleyim şimdi ki aklım olsa neredeyse 2000 liraya 2 daha verir tüp bebek yaptırırdım doktor aşılamadan çıkarsa çok umutlanmayın aşılamanın tutma şansı zaten düşük dedi nitekim tutmadı da ama burada okuyacaksın ilkinde tutan arkadaşlar da var

4. 26 Eylül 2009
  5. karamelito

karamelito Guest

yani bende onu düşünüyorum abuk rakamlar çıkarsa direk tüp yaparım

6. 26 Eylül 2009
  7. sl34

sl34 aşkımızın meyvesi oğlumuz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    walla para da bir yana şansına bak derim %20 nerdee %65 nerde üç kat daha fazla şansın var ama ben herşeye bir sene ara vermeye karar verdim

8. 26 Eylül 2009
  9. karamelito

karamelito Guest

canım benim okadar şansım yok aşılamada %10, tüp bebekte %10

yaşımdan ötürü

10. 26 Eylül 2009
  11. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    meraba öncelikle hayırlı olsun diyorum arkadaşım bende düşünüyorum aşılama yaptırmayı ama araştırıcam biraz kafama yatmasını bekliycem ..
    senin merak ettiğini bende merak ediyorum aslında ama bir kaç yeri aradım fiyat aldım
    mesela ist JFK herşeyi içinde bi yol parasını ben vericem o şekilde düşün toplam paket 1.500 dedi(ilaç,muayene takip,aşılama gerekli olan tüm şey)

International Hospital yeşilköyde bu hastaneyede sordum toplam hepsi içinde paket dedi 800 dedi

12. 26 Eylül 2009
  13. karamelito

karamelito Guest

valla bence 1500 çok pahalı

3500-4000 tüp

birde bana söylenen şu ilaç dahil kabul etme, kar etmek adına az ilaç veiryorlar. ilaçlarını kendin al, biraz pahalı olur belki ama değer.

14. 26 Eylül 2009
  15. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    hıımm öylemi yapıyım tamam cnm kendim alırım önce karar veriiyimde inşallah

16. 26 Eylül 2009
  17. keje_01

keje_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    aşılama = sperm yıkanması + hastane + doktor = 500 verdik biz;aşılama öncesi 700 tl tutan ilaç parasına ssk heyet raporuyla 400 verdim;extra masrafım olmadı canım.Birşey sormak istersenmsj atabilirsin forumda olmasamda oyun grubunda olacağım şimdi :) kolay gelsin ve hayırlısı olsun

18. 26 Eylül 2009
  19. karamelito

karamelito Guest

çok sağol canım