aşılama ve ağrı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve dila_naz tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : dila_naz
  1. dila_naz

dila_naz Guest

slm arkadaşlar 3 gün önce aşılama oldum ve vücudumda garip ağrılar var sanki içimde bişey batıyo gaz varmış gibi çok tuhaf yürüken bile hızlı yürüyemiyorum canım yanıyo niyedir sizce sank kasıklarım şiş içinde su varmış gibi sizdede oldumu cevap verin lütfen

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Mart 2010
  2. 6 Eylül 2009
  3. bebing

bebing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    bu şikayetler birçoğumuzun yaşadığı şeyler.çok üstünde durma.ağır işler yapma mümkün olduğunca dinlen.

4. 6 Eylül 2009
  5. EU3

EU3 Guest

Benim 15 gün boyunca kasıklarım ağrımıştı.Doktorum agrıların normal oldugunu söylemiştiyerimseniben

6. 11 Ekim 2009
  7. filizben

filizben Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benımde ilk gun sol tarafım kopucak gıbı ağarmıştı yataktan kalkamamıştım normal galıba.

8. 12 Ekim 2009
  9. 23SM

23SM o şimdi HAMİLE Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim ilk aşılamada bu kadar ağrı olmamıştı. sadece ara ara kramp giriyordu. oda resmen beni iki kat yapıyordu. ama bu aşılamada henüz kramplar oluşmadı. belkide daha erken. 3. günüm bugün. ama dediğin gibi batma şişkinlik bende de var.inşallah alacağımız sonuçlar büün bu çektiklerimizie değecek.

10. 12 Ekim 2009
  11. nevbaharmina

nevbaharmina acimak yok rocky..... Pro Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    illa oluyor işte ağrı ama bu kdara kendinizi dinlmeyin rahat olun her işte bi hayır var......