Aşılama yapanlar buraya

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve malatya__44 tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : malatya__44
  1. malatya__44

malatya__44 Guest

Aşılama yapıp hamile kalanlar

2. 24 Ağustos 2009
  3. malatya__44

malatya__44 Guest

ay kızlar kimse aşılama yaptırmadımı ya neden yazmıyorsunuz

4. 24 Ağustos 2009
  5. gulsun37

gulsun37 Guest

canım slm bende bu ay yaptırıyorum aşılama bakalım yarın olacagım iğne yaptırdım bugun
    senınkı tutumu aşılaman streslı ve zor işler. malatyadamı oturuyosun bende malatyalıyım sevgiler...

6. 24 Ağustos 2009
  7. malatya__44

malatya__44 Guest

canım benim diğer ay olacak bilgi edinmek istiyorum malatyanın neresinden sin

8. 24 Ağustos 2009
  9. zeynepela

zeynepela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yaptırdık ama geçen ay kalamadım bu ay da beklemedeyim ??????????????

10. 24 Ağustos 2009
  11. gulsun37

gulsun37 Guest

ben yarın yaptıracagım canım malatyanın arapkirliyim ama kocaelinde yasıyorum yıllardır siz

12. 24 Ağustos 2009
  13. malatya__44

malatya__44 Guest

kimse aşılama yapmadı mı yaaa

14. 24 Ağustos 2009
  15. dragonlily

dragonlily Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canim 2 hap 4 igneyle asilama yaptirdim, yasin kac bilmiyorum ama ben 29 yasindaydim basladigimda ve 1 yilim bosa gitti.asilamada sans cok yuksek olmuyor ama ilk asilamasinda hamile kalan arkadaslar da var, insallah sen de onlardan olursun..soyle kisaca anlatayim once hapli olanla basliyorsun klomifen, adetin 5.gunu bana yarim tablet vermisti doktorum sonra gun asiri sabahlari ultrason kontrollerine gidiyorsun yumuta 18-20mm olunca pregnyl diye bir igne gece yaptiriyorsun, ve 1 gun sonrasinda asilama yapiliyor.bu arada asilama gunu icin de esin cinsel perhiz yapiyor, 3gunden az 5gun uzun olmayacak en son iliskiniz.asilama gunu esin sabahtan sperm veriyor ve yikanmis kaliteli spermler bir kataterle (pipetten birazcik kalin bir plastik cubuk) rahme aktariliyor, sen bu arada idrara sikisik olmalisinki ultrasonda katater rahime girdimi diye doktor bakiyor.sonra 15-20 dakika dinlenip eve geliyorsun ve 1 hafta gunasiri iliski de bulunuyorsunuz.amma da uzun oldu yaa, sormak istedigin bir sey varsa cevaplarim, olumsuz olursa da kendini uzme, dedigim gibi basari orani normal gebe kalanlarla hemen hemen ayni %20 en fazla...

16. 24 Ağustos 2009
  17. malatya__44

malatya__44 Guest

canım çok teşekkür ederim daha deteylı sonra yani yarın chat te konuşsak olurmu?????????????????????

18. 24 Ağustos 2009
  19. hewler

hewler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende malatyalyım üçdefa yaptırdım turgut özal tıp merkezinde olmadı bende ve eşimde sorun yoktu yanı açiklanmayan infertilite.inşallah senin olur.