Aşilama Yapildi Beklemek Cok Zorrrr

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve sisim tarafından 8 Ocak 2008 başlatılmıştır.

8 Ocak 2008
    Konu Sahibi : sisim
  1. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herkese merhaba 05.01.2008 de aşılama yapıldı beklemek zor zor 15 gün gecmiyor acaba ben aşılama tarihinden 10 sonra idrar testi yapsam cıkarmıııııııı?

2. 8 Ocak 2008
  3. ACELE

ACELE Guest

ama güzelim öyle olsaydı sonuç bu tarihte belli olsaydı o tarihi söylerdi doktorun değilmi bekle tatlım inşallah tutar bebişin yada bebişlerina.s

4. 8 Ocak 2008
  5. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaaaaaaaaaaaaaaa offfffffffffffffffffffff dünden beri hamilelik belirtilerini okuyorummmmm....

6. 8 Ocak 2008
  7. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    insan telaştan bildiği o bilgileride unutuyor herşeyi hamileliğine yoruyor.......bilginin bitiği yerdir anne olmakkkk

8. 8 Ocak 2008
  9. ACELE

ACELE Guest

inşallah hamile kalırsın canım ama herkezde belirti aynı olmaya bilir değilmiyerimseniben

10. 8 Ocak 2008
  11. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ewt biliyorum 3 yıldır korunmadan gecen bir süreden sonra bu ilk tedavim aşılama yapıdı ........ve sanki herşey silindi...mesela annem 3 ay regl olmuş bende ve hiç anlamamış hamile olduğunu ......

12. 8 Ocak 2008
  13. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar ne kaynatıonuzzz hee.. bende az önce geldim dr.. pazartesi yumurtalara bakılacak.. çarşamba haplara başlayacagım olacak..fiyatı 700,00 ytl 2 sean. testler dr aşı hepsi dahil.13 yada 14 adet olacam...17 milyon spermle tutarmı sizce bu aşılama yaaa varmı benim gibi olan.. ssonra bebek sahibi olann.....üfff iyice stress oldumm............................................ ......veee sadece bu olayı siz biliyorsunuz kimseye söylememiyoruzzz aile cevre kimse bilmio o yüzden size soruommm...............yardımmm edin okişşş yasım 22 cahılımm azcıktaa bu konularda...

14. 8 Ocak 2008
  15. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım herşey yolunda gitsinnnn.........sanırım 17 mil. spermle bu iş olmayacak olsaydı dr eşine de bir hap yada tedavi veriridi......aslında daha coook gencsin eğer herhangi bir sağlık problemin yoksa keşke biraz daha normal yola deneseydin

16. 8 Ocak 2008
  17. Ela-gxoxzlxuxm

Ela-gxoxzlxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlı olsun inşallah ilk aşılamanda hamile kalırsın .beklemek çok zor ama kafana bu kadar takma benim hep tahlil tarihime bir kaç gün kala korkuyla karışık heyecan olurdu

18. 8 Ocak 2008
  19. ayxsxe&serkan

ayxsxe&serkan BİRİCİKLERİMMMMM.. :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sisim canım ben 22 ama eşimm 27 yaşında canımm 30 dan sonra zor olurr dendi.. bakalımm belkide olmayacak bizimkisi bi ümit hayırlısı artıkk allahh bilirrr o verir biz sadece çabalarız...