aşılama yapıldı ev işi yapmamalımıyım

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve elenya tarafından 30 Ocak 2008 başlatılmıştır.

30 Ocak 2008
    Konu Sahibi : elenya
  1. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 2 gün önce aşılama yapıldı ve sabahları vajinaya krem enjekte ediyorum bugün evde temizlik yaptım makinaya tuttum ve yerleri sildim kasıklarım agrıyor bu normalmi yani ev işi yapmamalımıydım sizlerde ben gibi mi yaptınız yani günlük işlerinize devemmı ettiniz yoksa dikkatlimi oldunuz

2. 30 Ocak 2008
  3. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    ben aşılama olduğum zaman biraz temkinli davrandım,kendini yorma 1-2 gün ağır işlerden kaçınman doğru olur diye düşünüyorum...yerimseniben

4. 30 Ocak 2008
  5. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    sedoleman 2 olmuştu aşılama olalı ama ben dinlemedim yaptım kasıklarım agrıyor kalbimi fareh tutuyorum yinede ama sizlere sorayım dedim

6. 30 Ocak 2008
  7. elmas kahraman

elmas kahraman umutla bekliyorum seni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşım bende 3 kez yaptırdım aşılama kendi yorma fazla ama kafama takılan konu şu sana vajinal krem neden kullandın bana öle bişi vermediler şimdi merak ettim bu arada inş.. tutar canım hayırlısı

8. 30 Ocak 2008
  9. EU2

EU2 Guest

canım normal olanı ağır işlerden kaçınmak şartıyla normal hayata dönmek ama ben de hiç iş yapmadımm,o vajinal jelden bende kullandım halen daha kullanmaktayımmm..şu an 2.5 aylık ama 3 ay a tamamlayacaz sanırımm..hakkında hayırlısı olsun canımm,,hamiş olmaya az kalmıştır inşallah,, kasık ağrılarıda normal bendede oluyoduuu:1hug:

10. 30 Ocak 2008
  11. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    elmascım 1 cubuk gibi 1 şey var onu vajinana sokuyorsun içindeki kremi boşaltıyorsun içine ne işe yaradıgını bilmiyorum aşılamada cok canım yandıgı için soramadım istersen adını verebilirim kremin

12. 30 Ocak 2008
  13. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    elenya cım hayırlı olsun dileklerimi söyleyeyim önce rabbim gönlüne göre versin arkadaşım ama biraz sabırlı ol ve bekle güzelim en azından pişmanlık duymaman için gerçi aşılamadan 2-3 gün sonra normal hayatına dönebiliyorsun ama temkinli olmakta yarar var seni sarsacak hareketlerde bulunmamaya gayret et biliyorum bekleme süresi gerçekten insanı çileden çıkarıyor ben de daha önce 3 aşılama denedim maalesef sonuç negatif ilk 2 de 14 gün boyunca yattım annem baktı wc dışında kalkmadım diyebilirim ilki tutmadı ikinci tuttu düştü 3. de ise kimseyi dinlemedim işimede gittim evimin temizliğinide yaptım sonuç pozitif çıktı deliye döndük sevincimizden ama 3 gün sonra regl oldum herkes baskı yaptı yok yatmamışımda temizlik yapmışımda işe gitmişimde laflardan okadar çok bunaldım ki acıma mı yanıyım çevremdekilerin söylevlerinede

bazende pişmanlık duyuyorum acaba kendimi biraz engelleseydim de bebeğimi kaybedermiydim diye ama olan oldu artık yapacak bişi yok

sana tek diyebileceğim sabır kimse senin evine temizmiş yok çok kirliymiş demez zorunlu hareketlerden kaçın kendini başka şeylerle oyala
    rabbim inşallah kucağına almayı nasip eder arkadaşım

bu arada 3 aşılamam oldu ama vajinal krem hiç kullanmadım progeston olarakmı verdi acaba dr un

14. 31 Ocak 2008
  15. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    deryahakan arkadaşım öncelikle yardımın ve güzel dileklerin için cok teşekkür ederim evet 1 krem gibi 1 şey bu ve vajinanın içine sıkıyorsun adını verebilirim istersen ne işe yaradıgını bende henüz bilmiyorum netten bakıp söyleyeyim istersen

16. 31 Ocak 2008
  17. AZ-RA

AZ-RA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar behsettiğiniz vaj krem ''crinone jel'' olmalı .bu krem aşılama ve tüp baby tedavilerinden sırasında yoğun ilaç yüklenmesiyle değişen hormonlarımızı tekrar eski haline getirmek ve vücuda progesteron takviyesi sağlamak .progeston ise bebeğin tutunmasına yardımcı olur.dr öyle söylemişti...

18. 31 Ocak 2008
  19. Tiny

Tiny Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kısslar,
    bir şey soracağım. aşılama işlemi ağrı veriyor mu? bana da aşılama yapılacak. rahim filmi gibi ağrılı bir işlem mi? merak ediyorum. aşılama yaptıran arkadaşlar cevaplarsanız sevinirim....

allah en kısa sürede bizlere bebiş nasip etsin.