Aşilama Yaptiracağim Bilgi Verirmisiniz

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve sule_sule_84 tarafından 1 Ocak 2008 başlatılmıştır.

1 Ocak 2008
    Konu Sahibi : sule_sule_84
  1. sule_sule_84

sule_sule_84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ARKADAŞLAR NASİP OLURSA BU AY AŞILAMA YAPTIRCAĞIM VE PKO HASTASIYIM ŞU AN ADET OLMAK İÇİN İLAÇ KULLANIYORUM RAHİM FİLMİ ÇEKTİRDİM GEÇEN AY ACIDI ONU ATLATTIM ŞİMDİ DE AŞILAMADAN KORKUYORUM ACIYOMU? BİRDE PEK TUTAN GÖRMEDİM AŞILAMA YAPIPTA PKO OLUPTA AŞILAMA TUTAN VARMI ACIYOMU ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :KK46:

2. 1 Ocak 2008
  3. kuzi

kuzi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Ben rahim filmi çektirmedim ama aşılama iki defa yaptırdım, birazcık acıyo ama dayanılmaz bişey değil iki üç dakikalık bi işlem sadece o anlık bi acı yani duyduğum kadarıyla rahim filminin acısının yanında yok denilebilecek bişey, hiç korkma bide kendini kasma kastığın zaman rahim ağzı kapanıyo onu açmak canını biraz acıtıyo zaten, aşılaması tutanlar var yok değil ama çokta fazla değil açıkçası, inşallah seninde ilk denemende tutar bide aşılamadan sonra ilk iki gün çok az hareket edersen iyi olur

4. 1 Ocak 2008
  5. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    selam canım,4 kere aşılama yaptırmış biri olarak hiç zor değil diyebilirim.. aşılamada tedaviye önce iğne başlayacaksın ve bunu kendin göbekten yapacaksın..bazı tedavilerde ilaçda oluyor ama genellikle iğne kullanılıyor.. hemşireler gösteriyor nasıl yapılacağını bende zor olur diye düşündüm ama kolay yaptım iğneleri...sonrasında ultrason takiplerin olacak yumurtanın gelişimine göre birkaç gün arayla ultrasona giedeceksin..sonra çatlatma iğnesi verecekler ve bunu istenilen zamanda eczane yada hastanede yaptıracaksın 36 saat sonra çağıracaklar eşinden spermleri alıp yıkayıp ayarlayacaklar ve normal muayene gibi bunları rahminde yumurtaya en yakın bir yere bir kanül enjektör yardımıyla bırakacaklar ve 20 dk yatıp dinleneceksin evine gönderecekler...
    bendede pco var ama 4 aşılamamda olmadı şimdi tüp bebeğe geçeceğiz ama pcolu olupta normal yoldan hamiş kalanda var aşılamayla kalanda var... benim aşılamada şansım yokmuş öyle diyeyim...
    aşılamadan sonra 2-3 gün iş yapma dinlen sonra kendini yormadan ve ağır kaldırmadan işlerini yemeklerini yaparsın yada ailenden biri yanına gelir.. ayağını sıcak tut ve bol bol dua et hep olumlu düşün...
    senin şansın bol olsun..a.s. inşallah ilk aşılamanda tutaryerimseniben

6. 1 Ocak 2008
  7. hafsaa

hafsaa Guest

merhabalar

ilk önce bu kadar umutsuz başlama hıçbırseye

ben pkos hastasıyım sule
    puregon dıye iğne vırundum 12gun sonrasında çatlatma vurundum 38 saat sonra asılama yapıldı ole korkulacak bısey dııl anlık bı sey bacaklarını havada tutacaksın 15 20 dk
    sonrasında dınlen ben hıc dınlenememıstım bayrama denk gelmıstı

herseyde bır hayır vardır olacaksa olede bole olur amaç umıdı yıtırmemek ve pes etmemektır herkesın basında inan bana ben 2sene uğraştım

ve suan hamıleyım ilk aşılamamdı ve tuttu
    inşallah senınkıde tutara.s.

8. 3 Ocak 2008
  9. sule_sule_84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay canım tebrik ederim inşallah rabbim bizede gösterir bu mutlu günleri. allah hayırlısıyla bebeğinin kucağına almayı nasip eder inşallah
    sevgiler:KK46:

10. 3 Ocak 2008
  11. sule_sule_84

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar verdiğiniz bilgi ve destek için hepinize çok teşekkürler inşallah allah hepimize anne olmayı nasip eder

12. 28 Şubat 2008
  13. ozgece

ozgece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar bende siteye buğün üye oldum size birşey sorabilirmiyim

14. 28 Şubat 2008
  15. ozgece

ozgece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimse yokmuuu arkadaşlar ya

16. 28 Şubat 2008
  17. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bildiğim bişy ise yardımcı olmaya çakışırım canım buyur

18. 28 Şubat 2008
  19. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Sorun hangi konuyla ilgiliyse en uygun başlığa yaz canım,kim görürse cevaplar zaten.

Ama online birilerini ararsan sonbetten tüp bebek bölümünden birilerine ulaşabilirsin.
    http://www.kadinlarkulubu.com/chat.php?