aşılama yaptıralı yarın 1 hafta olacak ama hala ağrılarım var

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve gzd82 tarafından 23 Şubat 2009 başlatılmıştır.

23 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gzd82
  1. gzd82

gzd82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar geçen salı aşılamam oldu ancak ben hala iki büklümüm midemde de müthiş bi şişlik var sizde de oldu mu...

2. 24 Şubat 2009
  3. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım aramızda 1 gün var bende geçen çarşamba oldum 18 şubat benimde var ara ara ağrılarım daha çok kasık ve belimde acaba ilk aşılamanmıydı sorun neydi anlatırmısın canım bende ve eşimde hiçbir sorun yok fakat tamamen psikolojikti onun için aşılamayı seçtim.inş.ilk denemede tutar canım

ayaklarını çok sıcak tut iş yapma dinlen benmimde ilk aşılamam kısmetse cuma günü test yapmayı düşünüyorum burda okuduklarıma göre çoğu kişi 10.günde çıkıyoo
    ayyy çok heyecanlıyım aşılama gününden beri karnımı seviyorum geldinmi bebeğim hadi anneni sevindir diye konuşuyorum onunla inş.rabbim bizede anne olmayı nasip eder.müjdeli haberlerini bekliyorum canım

4. 24 Şubat 2009
  5. adref

adref Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm merhaba bende 19 şubatta oldum.sonuçları aynı günlerde alıcaz.inşallah hepimiz için güzel haberler alırız.çok heyecanlıyım günler geçmiyor.sonucu yazın meraktayım.

6. 24 Şubat 2009
  7. gzd82

gzd82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben yaklaşık 5 aydır doktora gidiyorum pko olduğunu söyledi. ilk önce klomen tedavisi gördüm daha sonra da iğnelere başladım. İlk aşılamam oldu . inşallah allah yüzümüze bakar da kucağımıza alırız bebişlerimizi canım.

8. 25 Şubat 2009
  9. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aminnnnnnnnnn canım ya ben bu cuma kan testi yaptırmayı düşünüyorum 10.gün oluyo burdan okuduklarıma göre çoğu kişide belli oluyo belki acele ediyorum ama bu beklemek çok zor hakkımızda hayırlısı

10. 4 Mart 2009
  11. adref

adref Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar tahlil yaptırdım olmadı malesef. çok üzgünüm.peppecura aynı gün sonuç alcaktık.inşallah senin güzel haberlerin vardır.

12. 4 Mart 2009
  13. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım senin adına üzüldüm ama sakın ümidini kaybetme bu benim başımada gelebilir ben daha cesaret edemedim kısmetse yarın yaptırıcam rabbbim inş.göndermiiştir bebişimizi aminnn

14. 5 Mart 2009
  15. peppecura

peppecura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende bugün yaptırdım az önce sonucu aldım malesef yine hüzün yine acıı
    rabbim yardımcımız olsun inş.