Aşılama Yaptıranlar Ya Da Yaptıracak Olanlar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve KUZUMMMMM tarafından 6 Mart 2009 başlatılmıştır.

6 Mart 2009
    Konu Sahibi : KUZUMMMMM
  1. KUZUMMMMM

KUZUMMMMM Guest

Merhaba arkadaşlar 4 senedir malesef benimde bebişim olmuyor.Bende yumurtlama bozukluğu varmış neyseki gonephenle bu sorunu hallediyoruz fakat yine olmadı. Dr.um aşılama yapalım dedi. Aşılama ile ilgili bilgisi olan varmı başarı oranı nedir ve ilk defada hamile kalan varmı ? Şimdiden teşekkür ederim.

2. 6 Mart 2009
  3. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım inşallah aşılaman tutar bende yaptırdım tutmadı ama sen aşılama yaptıran arkadaşların sitesine gir orda daha iyisonuç alır yardımcı olurlar allah yardım cın olsun nerden girildiğini bilmiyorsan yazarım yenin istersen

4. 6 Mart 2009
  5. KUZUMMMMM

KUZUMMMMM Guest

Teşekkür ederim canım inşallah hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız.
    çok zormuş. Piskolojim allak bullak oldu. Neyse bilmiyorum canım yazarsan sevinirim.

6. 6 Mart 2009
  7. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım siteye girdiğinde gelik yazanın üzerindeki tüpbebek merkezi yazıyor orayı tıkla piskolejini çok iyi anlıyorumhaklısın

8. 6 Mart 2009
  9. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    pordon gebelik yazıyor eksik yazmışım

10. 6 Mart 2009
  11. KUZUMMMMM

KUZUMMMMM Guest

Sağolasın

12. 6 Mart 2009
  13. ......Elmas......

......Elmas...... bebeğim küçük kuzum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşım benimde bebeğim olmuyordu 6 yıllık evliyim çok tedavi gördüm bende bir problem yoktu eşimde vardı çok aşamalardan çeçtim ameliyat olduk eşim le birsürü sıkıntı yaşadık ama doktorumuz aşılama kararı verdi ilk yapılmada tutu heme şimdi 18 aylık bir kızım var allah onun bana sağlıklı sıhatli verdi ço şükür inşallah seninde olur yanlız çok fazla hormon ilaçları almayın bence ben o yüzden çok sıkıntı yaşadım kistler oluşuyor oluşuyor patlıyor ve karnımda birikiyor sıvıları tberkiloz olacaktım fark etmeseydik o yüzden doktorunuzu çok iyi seçin ölümlerden döndüm ben ama allah sonrada kızımı verdi bana çok şükür seninde olur inşallah:KK46::ecrin_bebek:

14. 6 Mart 2009
  15. ......Elmas......

......Elmas...... bebeğim küçük kuzum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya hiç canını sıkma seni o kadar iyi anlıyorum ki herşey birde sitrese bağlı yalnız doktorlarını çok iyi seç üzmemeye bak günleri var biliyorsun o günleri takip et allah sanada diğer arkadaşada nasip eder inşallah sizde tadarsınız çocuk sevgisini üzmeyin kendinizi
    :ecrin_bebek:

16. 7 Mart 2009
  17. KUZUMMMMM

KUZUMMMMM Guest

çok teşekkür ederim elmasçım. Ama üzülmemek düşünmemek elde değil heleki etrafında bi sürü hamile arkadaşın varsa. Benim şansımamıdır allah beni böle sınıyo heralde her ay bi hamile haberi duyuyorum. Onlar adına çok seviniyorum ama kendi adıma yıkılıyorum. Oyyyy ooyyyyyy. Sen bilirsin allahım. Ne eylersen güzel eylersin

18. 7 Mart 2009
  19. dus

dus su akar yolunu bulur.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende cok kotuyum tup bebek yaptırdım olmıyınca cok yıkıldım bıde ustune arkadaslardan haber gelınce hamıle olduklarını ogrenınce aglamaya baslıyorum .nıye boyle oluyo kendıme cok soruyorum .