asilama yaptirdim ama...........?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadaslar ben 3 eylulde asilama yaptirdim ama inanin asilamanin yapildigi gunden itibaren acilar cekiyorum resmen komadayim.asiri bobrek agrisi,karin agrisi,kasik agrisi,bas donmesi .....ne ararsaniz var bobrek icin dr gittim ilac verdi ama gecmiyor.bu acilara dayanamiyorum artik simdi bile basim donuyor yazamiyorum bile cok zorlukla yaziyorum.sabaha kadar agliyorum resmen ..ne yapacagim ben bu acilar nasil gececek?bilgisi olan bana yardim etsin ne olur.inanin dualariniza cok cok ihtiyacim var.simdiden allah yardimcimiz olsun.cok kotuyum coooookkkkkkkkkkk.senağlamasenağlamasenağlama

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Eylül 2009
  2. 14 Eylül 2009
  3. Shevvall

Shevvall Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    canım öncelikle geçmiş olsun ama bu saydıklarına aşılama neden olmaması gerekiyordu yani bel ağrısı kasık ağrısı olur ama böbrek ağrısı niye olmuş onu bilemiycem doktorunla konuştunmu nedern böyle oldum diye ayrıca aşılama sonucun ne çıktı umarım pozitiftir...bence sen doktoruna bir sor canım bende aşılama yaptırmuştım ama bel ağrısından başka bişey yaşamamıştım.......

4. 14 Eylül 2009
  5. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    allah allah çok geçmiş olsun canım..genel cerraha bi gitseydin keşke.ağır olmuş seninki ya:KK43:(

6. 14 Eylül 2009
  7. EU3

EU3 Guest

geçmiş olsunn bence hemen bir doktora görünmelisinakannehir

8. 14 Eylül 2009
  9. nevbaharmina

nevbaharmina acimak yok rocky..... Pro Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    kesinlikle aşılam ile ilgisi yok bence.......bi idrar testi falan yapsaydın..idrar enfeksiyonuna benziyo ...belki cok sık vajinal usg den olmuştur banada öyle olmuştu...

10. 14 Eylül 2009
  11. GokceRana23

GokceRana23 rabbime emanet miniklerim Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    198
    geçmiş olsun ama bende iki aşılama yaptım ama saadee bel kasık ağrıdı inş önemli bişey deildir dr una görün

12. 14 Eylül 2009
  13. EU1

EU1 Guest

canim cok tesekkur ederim.bobrek agrisinin asilama ile ilgisi yok biliyorum ama sans iste.dr umla konustum bobrek agrisi icin dr gittim antibiyotik aliyorum ama banamisin demiyor.hicmi hic acisi gcmiyor okadar cok agriyorki sabaha kadar yatamiyorum.test yapmadim henuz adet gunumu bekliycem gecsin oyle yapacagim.tekrar tesekkur ederim dilerim gecer.

14. 14 Eylül 2009
  15. EU1

EU1 Guest

cok tesekkur ederim.evet cok cok agir.dayanilacak gibi degil.insallah bu acilardan sonra asilamam tutar bu aciyan gunlere gulerim..

16. 14 Eylül 2009
  17. EU1

EU1 Guest

sagol canim yaaa insallah gecer.dr gorundum ama asilama yaptirdigim icin ilac verme taraftari degil.bekleyecem baska yolum yok sanirim.

18. 14 Eylül 2009
  19. EU1

EU1 Guest

indar yolu enfeksiyonu daha once vardi asilamadan dolayi cok sik usgye giriyorum ama ordan enfeksiyon kapma olanagim ne kadar bilmiyorum.inrar yollarimda iltihap var acaba o mu yapiyordur?tesekkur ederim cvp verdign icin.