Asilama yaptirdim Spor yapabilirmiyim? Acil

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve Maybenow tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Maybenow
  1. Maybenow

Maybenow Guest

Bugun asilamamin 11. gunu adetime 1 veya 2 gun kaldi bugun spora gittim bisey olurmu sizce? yani sanki tutmadi gibi geliyo zaten

2. 3 Ekim 2009
  3. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    keşke birkaç gün daha dayansaydın.aşılamadan sonra günlük rutin hayata devam ediyorsun ama spor varmı tam olarak bilmiyorum
    yinede dikkat etmek gerekir

4. 3 Ekim 2009
  5. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    teste kadar gitmeseydin keşke.ya tuttuysa?

6. 3 Ekim 2009
  7. Maybenow

Maybenow Guest

Gittim bileee :)) yavas yavas yurudum bisey olmamistir herhalde ya hicbi belirtide hissetmiyorum adetim baslicakmis gibi bile degilim yani anlamadim insallah bisi olmamistir ama cok sikildim artik butun hayatimi ya hamile kalirsam diye ertelemekten deli gibi de kilo aldim madem hamile kalamiyorum zayifliyim bari

8. 4 Ekim 2009
  9. ferdaerd

ferdaerd Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Bence de biraz bekle. Bekle bekle bir senedir mekik çekeyim step yapayım diyorum korkudan yapamıyorum ben de aldım kiloları yapıştı mafoldumben Yine de aşılama sürekli yapılan bir şey değil sonuçta, spor yapmasan iyi olur.

10. 4 Ekim 2009
  11. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    yavas sekilde yürüyüs yaptiysan bisey olmaz asilama sürecinde agir sporlar yasak ama yürüyüsten hicbisey olmaz..hamile oldugunu bilmeden insanlar ne sporlar yapiyolar da hicbisey olmuyo,yürüyüs yapmaktanda bisey olmaz.icini ferah tut..minik yavrun sana tutunmusa bir yürüyüs onu senden koparmaz

12. 4 Ekim 2009
  13. Maybenow

Maybenow Guest

Bende oyle dusundum bide bende sorun yok esimin sperm yavasligi ve azligi sorun eger bizim yaramazlardan biri yumurtaya girdiyse gerisi olur herhalde diye dusundum Insallah olmustur.Gecen ay bugun yani asilamamin 12.gunu adet olmustum bugun olmadim bakalim yarinda insallah olmazsa test yapicam

14. 4 Ekim 2009
  15. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    insallah olmustur hakkinda hayirlisi olsun