Aşılama yaptırıp hamile kalanlar belirtilerinizi yazarmısınız

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve hallisna tarafından 10 Aralık 2008 başlatılmıştır.

10 Aralık 2008
    Konu Sahibi : hallisna
  1. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ARKADAŞLAR başlıkta yazdığı üzere aşılama yaptırıpta hamile kalan arkadaşlarımız buraya belirtilerini yazabilirlermi.. topiklerde aşılama süreci paylaşılıyor ama belirtiler için sürekli oradan oraya geziyorum yada sonuçlarına bakmak için yine aynı gezintiyi yapmak durumunda kalıyorum ki eminim başka arkadaşlarda benimle aynı durumdadırlar.. buraya sadece aşılama yaptırıp hamile kalan arkadaşlar belirtilerini yazsın lütfen.. kişilere soru sormak isterseniz özelden ulaşırsınız.. bu şekilde tekrar tekrar konu karmaşası olmaz yalnızca belirtiler konu girişi olur.. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler ALLAH hepimize sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin..:Saruboceq::enbuyukkk:

2. 15 Aralık 2008
  3. beyazbeyaz

beyazbeyaz Ardammm (İpEkkk BöCüüüMM) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

kimse yok mu ama yaaaaaaaaa senağlama

4. 15 Aralık 2008
  5. hallisna

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    valla aynen canım kimse yokmuuuuuuu.. hayır yani aşılama yaptıran mı yok yoksa aşılama yapıp hamile kalan mıCADIARZU hadi arkadaşlar merakla bekliyoruz msjlarınızı.. ayrıca yanlış yere açmış olabilirim konuyu diye hamilelik belirtilerinde de açtım aynısını görüntüleyen var burada olduğu gibi ama tık yok:CüvCüv: sanırım bu gidişle ben hamile kalacağım ve kendi konuma kendi belirtilerimi yazacağım..kaydirigubbakcemile3

6. 15 Aralık 2008
  7. s_n_17

s_n_17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben varım 2. aşılamam veee güzel haber bu gün geldi hamileyim ilk 4 gün kasık ve bel ağrılarım oldu daha sonra geçti tam ümitlenmeye başlamıştım aşılamamın 12.bayramın ilk günü adet olduğumu sandım ilaçları kestim ertesi güne kadar çünki kahve lekelenme vardı bende buradaki paylaşımların faydasını birkez daha gördüm yerleşme belirtisi olabilirdi ilaçlarıma devam ettim iyikide öyle yapmışım bu gün çok mutluyum

8. 15 Aralık 2008
  9. beyazbeyaz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

canım çok teşekkür ederim/ederizzzzzzzzz....Rabbim sağlıklı bir hamilelik nasip etsin inşallah ve hemencecik bebişini kucağına almayı?
    pekii klomenden sonra mı geçtin aşılamayaa..nasıl oluyoo?ne kadar süre içinde tutup tutmadığı anlaşılıyoo..ilki neden tutmadı ve 2.si ile arsında ne kadar zaman farkı oluyooo?

çok soru sordum di miiii?ama napalım birini yakalamışken soralımmm..şimdiden teşekkürler...a.s. :nazar:

10. 15 Aralık 2008
  11. beyazbeyaz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

sesimizi duyan var ne güsell yaa hihoyyyt

12. 15 Aralık 2008
  13. nurtii

nurtii Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Bende sadece ateş basması olmuştu test sonuçu gününe yaşlaştıkca yanaklarım yanıyordu sanki

14. 15 Aralık 2008
  15. hallisna

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun canım.. ALLAH sağlıklıca kucağına da almayı nasip etsin inş.. tebrikler..a.s.:nazar:

Son düzenleme: 15 Aralık 2008
  16. 15 Aralık 2008
  17. EU2

EU2 Guest

ben 4 aşılama yaptırmış biri olarak bayağ tecrübeliyimmm,,,benim genelde kasık ve belde ağrılarım olduu,,ve alttan bıçak saplanması tarzında ağrılarım olurduuua.s

18. 15 Aralık 2008
  19. ebrunisa

ebrunisa canım yavrum Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olur inşallah rabbim herkese nasip etsin artık umutlar tükeniyor