Aşılama yaptırıpta başarıya ulaşan bayanlar,aşılamayı nerede yaptırdınız???

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve DeliMavi tarafından 16 Kasım 2008 başlatılmıştır.

16 Kasım 2008
    Konu Sahibi : DeliMavi
  1. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    a.s.selam arkadaşlar aşılamanızı hangi hastanede yaptırdınız,ilgiden memnun kaldınızmı?yorumlarınızı bekliyorum..

2. 20 Kasım 2008
  3. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar aşılamayla :CüvCüv: hamile kalan kimse yokmu neden cevaplayan yok :uhm:

4. 20 Kasım 2008
  5. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende yaptırmadım üzgünüm bu konuda yardımcı olamayacağım ama bende birkaç ay içinde sonuç alamazsam aşılama yaptıracağım açıkcası bende merak ettim senin sorunun cevabını banada fikir olacakk..... bilmiyorum ama kararım değişmezse ben tüp bebek merkezinde yaptırmayı düşünüyorum 1000 ytl'ye mal oluyormuş sanırım ilaçlar dahil.....

6. 21 Kasım 2008
  7. ekinsu

ekinsu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ben aşılama ile hamile kaldım ilk aşılamada tuttu inşallah bebeğim 1 ay sonra doğacak, ben hastanede değil özel doktora gittim ama doktorum aynı zamanda hastanede de çalışıyor, altunizade de academic hospital hastanesi doktorumun adı prof.dr . fatih durmuşoğlu süper bir dr çok titiz çalışıyor çok ilgili kesinlikle tavsiye ederim

8. 22 Kasım 2008
  9. nursaygin

nursaygin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım aşılama tamamen şans bana göre arkadaşlarımdan özel merkezlerde yaptıranlar oldu ama tutmadı bende pco var iki aşılamamı da zeynep kamilde yaptırdım ikincide tuttu ama maalesef erken doğum nedeniyle bebeğimi 25. haftada dünyaya getirdim ve 3 günlükken kaybettim şimdi yeniden tedaviye başlıycam Allah hepimizin yardımcısı olsun

10. 23 Kasım 2008
  11. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    canım başın sağolsun,üzülme inş.bir daha hamile kalırsın.Allah,herkese anne olmayı nasip eder inşallah:Saruboceq:

12. 25 Kasım 2008
  13. asudenaz

asudenaz Guest

merhabalar, benimde ikinci aşılamam tuttu, ben konyada dr. ali acara yaptırdım vede doktorumuda tavsiye ederim, gerçekten çok başarılı bir insan. bütün dualarım sizlerle , inşallah Allah herkesin isteğini kabul eder, ben siteye yeni üye oldum, ama önceden bu yana hep aşılama ile ilgili şeyleri takip ediyor , tecrübeler kazanıyordum, herkese çokteşekkür ederim.

14. 25 Kasım 2008
  15. esmeresmer

esmeresmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar mrb ben yenıyım sıteede.acaba asılama yaptırmadan once hangı tetkıkler yapılıo cok pahalımı bende yaptırmak ıstıom

16. 26 Kasım 2008
  17. mirem

mirem Guest

Arkadaşlar ben pko hastasıyım 4 yıl bebeğim olmadı tedaviye başladım1 yıl yanlış dr ki (çok ünlü doktorlardan biri idi ) seçimimden dolayı 2 aşılama sonucum negatif çıktı,dr değiştirdim ki bence bebek sahibi olmanın %80 i doktor ve ekibi yeni doktorum PROF.DR TİMUR GÜRGAN oldu oylesıne umutsuz gıttım kı timur beye tüp bebek istedim yapmadıı aşılama ile olacak dedii diğer dr tüp yapalım demişti oysa kıı neyse yapıldı ilk denemede tuttu ocak 19 gıbı bebegimikucagıma alacagım bu arada hiçte zor bişey değil korkmayın çok kolay sorularınız olursa seve seve cevaplarım kızlar kendınıze iyi bakın

18. 26 Kasım 2008
  19. DeliMavi

DeliMavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Allah hayırlısıyla,sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:.senin adına çok sevindim.Bence de doktor seçimi önemli.