Aşılama yaptırmış ve sonuca son 3 gün kalmış olan anniş adaylarıı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve Saboli tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Saboli
  1. Saboli

Saboli Miniğim.. Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar belirtilerimizi ve sevinçlerimizi burada paylaşalım mı ben çok heycanlıyım 2ocak test tarihim ve ilk aşılamam paylaşımlarınızı bekliyorum yerimseniben

2. 30 Aralık 2008
  3. Saboli

Saboli Miniğim.. Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    Kimse aşılama yaptırmadı mı yaa :sm_confused: ben çok korkuyorum kızlar nolur tecrübelerinizi yazın :a015: son 2 gün senağlama senağlama

4. 31 Aralık 2008
  5. deniz42

deniz42 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Mrb.arkadaşım.Ben de gelcek ay yaptırcam.Maalesef senin soruna cevap yazamayacağım ama sen benim soruma cevap verirsen çok sevinirim.Rahim filmi çektirdin mi?çok zor mu?Aşılama zor bir işlem mi?Ben basit bi muayenede bile kasılıyorum bakalım aşılamada ne yapcam?Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

6. 1 Ocak 2009
  7. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    sonuç ne oldu cok merak ettim. inş.tutar.ben de haftaya hsg cektircem ay sonuna doğruda asılama olcak. hadi bakalım hepimize kolay gelsin

8. 2 Ocak 2009
  9. Herodox

Herodox Guest

ben 3 kez aşılama yaptırdm kızlar.3. aşılamayı yaptıralı 5 gün oldu.kısmetse bu kez tutar inşallahta tüp yatırmadan bebeğime kavuşurum.

10. 2 Ocak 2009
  11. Herodox

Herodox Guest

baynlar buarada g.serdar günalp hastası olan varmı aranızda.hacettepe

12. 5 Ocak 2009
  13. Saboli

Saboli Miniğim.. Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    evet cnm rahim filmi çektirdim zor bir işlem sayılmaz ama eğer çok aşırı korkuyorsan anestezili çektirebilirsin ben anestezisiz çektirdim fazla acımıyor ama spekül takılırken biraz acıtıyor buda çok normal zaten korkulacak bişey yok tatlımyerimseniben

malesef tutmadı canım :çok üzgünüm: bu ay dinlenip önümüzdeki ay tekrar deniycez hakkımızda hayırlısı olsun
    inşallah son aşılaman olur btanecim senin için dua edicem :Saruboceq:

14. 5 Ocak 2009
  15. Herodox

Herodox Guest

Herodox kullanıcısından alıntı
    ben 3 kez aşılama yaptırdm kızlar.3. aşılamayı yaptıralı 5 gün oldu.kısmetse bu kez tutar inşallahta tüp yatırmadan bebeğime kavuşurum.

allah razı olsun cnmcm.benimde tüüm dualarım sizinle ...

16. 10 Ocak 2009
  17. Herodox

Herodox Guest

:çok üzgünüm:kızlar maalesef busabah adet gördüm çok üzgünüm.bebeğim tutunamadı annesine..tüp bebek hastasıyım artık.salı günü dr gidicem ne dicek bakalım rapormu çıkartıcak 3 şansım vardı 3. cüsünde de kanadım kırıldı

18. 10 Ocak 2009
  19. asude

asude Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım kendini üzme herşey nasib işi daha vaktimiz var demekki.Allah herşeyin hayırlısını versin hepimiz için