aşılamaa kızlar bana bilgi verin :)

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve EU2 tarafından 6 Şubat 2008 başlatılmıştır.

6 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

ya ilk aşılamada tutan varmı aranızda benim bu ay ilk kez aşılamam olacak tüplerim açık yumurtalık tedavisindeydim doktorum şuan yumurtalıklarda sorun olmadığını soledi rahim filmimde tamiz çıktı :) tek sorun eşimdeki sperm yapışıklığı ve iltihap bu durum onun sperm hareketini yavaşlatıyor bunun için 3 gun serum tedavisi gorecek Doktor iltihap ve yapışıklık düzelir inşallah serumlardan sora dedi ve ardından bu ay kısmets ilk aşılamamız yapılacak Kızlar akıl veriln Lütfen sizce tutarmı :çok üzgünüm:

2. 6 Şubat 2008
  3. liva85

liva85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım merhaba inşallah ilk aşılaman başarılı olur ve bebegine hemen kavuşursun.Benim ilk aşılamam tutmadı ama herkezin aynı olacak diye birşey yok.Bizim sorunumuz sebepsiz infertilite.ilk aşılamamda içeride yumurta kaldıgını söyledi doktorum.bende bu ay beklicem ikinci aşılamamı martta olucam tabi bu ay bi süpriz olurda hamile kalmazsam :)

4. 6 Şubat 2008
  5. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım aşılamayla ilgili daha iyi bilgi edinmek istersen tüp bebek özel bölümüne bak aşılama konusunda orada daha detaylı ilgi bulabilirsin

6. 6 Şubat 2008
  7. EU2

EU2 Guest

tamam morgülcüm bi bakayım

8. 6 Şubat 2008
  9. EU2

EU2 Guest

Canım tabiki herşey kısmet ama insan umutlanmadan edemiyor işte ya ...saol canım yerimseniben

10. 12 Şubat 2008
  11. kabir

kabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zenan sakın üzülme.hersey cok güzel olcak de kendı kendıne.sakın stres yapma.bende senınle aynı durumdayım.yumurtalık tedavızı goruyorum.ve muhtemelen ıkı aya kadar bende asılama olcam.kısmet canım.ama sakın üzülme daha zor durumda olanlar aklına gelsın ve umutsuzlugunu yen.optum

12. 12 Şubat 2008
  13. EU2

EU2 Guest

canım çok saol moral verdiğin için...ama napim zor bu tedavi işi sabır isteyen birşey ben sabırsız hemde umutsuzum :çok üzgünüm:

14. 12 Şubat 2008
  15. kabir

kabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sabırlı ol.bu herseyın bası.ben ole yapmaya calısıyorum,sakın pes etme,gercı kendı yapamadıklarımı sana soluyorum ama,yapmaya gayret edıyorum.kendıne ıyı bak.bı sorunun olursa paylasmaya hazırım.by

16. 28 Şubat 2008
  17. ozgece

ozgece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar slm bende pko hastasıyım bu ayın 16 .ilk aşılamamı yaptırdım sizce ayın kaçında test yaptırmalıyım

18. 28 Şubat 2008
  19. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    merhaba kızlar bende ılk aşılamamı olucam ve çok heyecanlıyım şuan göbekten iğnelerimi yapıyorum ve doktorum 3 tane ilaç verdi megadyn coraspin folıc plus sizede verdımı bu ılaclardan