aşılamada 14.günüm çok heyacanlıyım

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve nazwilderose tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

8 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nazwilderose
  1. nazwilderose

nazwilderose Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk aşılamam 8 yıllıık evliyim.3 kere hamile kaldım 1 i kürtaj 2 si düşük.İçim çok kötü dün
    idrar testi yaptırdım negatif çıktı tek çizgileri hiç sevmiyorumadette olmadım.bide çok kusuyorum ama psikolojik heralde.yarın kan testim var eşimde sanki hamileyim gibi davranıyo sonuç negatif çıkarsa bu sefer nasıl toparlanacağımızı bilmiyorum.Acaba hamilemiyim yoksa beynim oyunmu oynuyo

2. 8 Ocak 2009
  3. maviruya

maviruya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    113
    idrar testinde kesinlikle çıkmaz canım..adet gecikmesinden birkaç gün sonra ancak gösteriyo..moralini bozmasın test..inşallah tutmuştur..haberini bekliyoruz..kendine iyi bak..

4. 8 Ocak 2009
  5. Ececim

Ececim kızım canım benim Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    313
    oncelikle stres yapma bak hamşle kalmıssın sansın bizlere gore cook fazla onemli olan saglıklı olup kucagına alman stres yok tamam mı topla kendini hadi mujdeyi ver bize bekliyoruz

6. 8 Ocak 2009
  7. nazwilderose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    umarım söylediğin gibidir.bu gece bi geçse çok kasıldım çalışamıyorum,uyuyamıyorum,yemek te yiyemiyorum yani hayattan bağımı kopardım.allah isteyen herkezle beraber bizlerede nasip etsin.biz ne yaparsak yapalım .bu mucizeyi o verecek bize biliyorum dua edin.

8. 8 Ocak 2009
  9. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    ıhsallah hamılesındır canım

10. 9 Ocak 2009
  11. larra

larra Guest

insallah hamilesindir bizede müjdeyi verir moral olursun.bende asının sonucunu bekliyorum bugun 10.gun sen bana gore daha sanslısın cunku daha oncede hamile kalmıssın.ben hic kalamadım.bundada bi hayır vardır deyip bekliyorum melegimi kucagıma alacagım günü.

12. 9 Ocak 2009
  13. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    insallah hamilesindir tutmustur asilaman..yasadigin durumlar psikolojik olarak olabilir kendini hamile gibi hissetmek istedigin icin.aynisi banda olmustu..ilk asilamamda sabahlari bulanti canim biseyler istiodu..ama sonuc negatifti...
    insallah seninki tutmustur..aslinda bir bakima sanslisinda cünkü sonu kötü de olsa daha önce hamile kalabilmissin bu hamile kalabildiginin bir göstergesi...
    kan testinin sonucunu yazarsan sevinirim

14. 9 Ocak 2009
  15. nazwilderose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim.bu gün test yaptırdım hamileymişim allah bana tamamlamayı sizlerede olmayı nasip etsin.bebek küçük bi mucizeymiş ben o mucizenin ucundan yakaladım .

16. 9 Ocak 2009
  17. nazwilderose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim.bu gün test yaptırdım hamileymişim allah bana tamamlamayı sizlerede olmayı nasip etsin.bebek küçük bi mucizeymiş ben o mucizenin ucundan yakaladım .

18. 9 Ocak 2009
  19. nazwilderose

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim.bu gün test yaptırdım hamileymişim allah bana tamamlamayı sizlerede olmayı nasip etsin.bebek küçük bi mucizeymiş ben o mucizenin ucundan yakaladım