aşılamada crınone jel kullananlar........

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve EU2 tarafından 6 Aralık 2007 başlatılmıştır.

6 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

ben ilk 3 aşılamamda progestan hap kullanmıştım...doktorum bu sefer bu sefer crınone jel verdi sizce hangisi daha etkili......ve kullanırken tüpün tamamını boşaltabiliyomusunuz

2. 6 Aralık 2007
  3. egecan

egecan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben tüp bebek tedavisinde kullandım bu jeli.açıkçası hapının mı yoksa jelinin mi daha etkili olduğunu bilmiyorum.tüpün tamamı boşaltamamıştım bende ama zaten prospektüsündede yazıyor hepsi boşalması gerekmiyor diye.

4. 6 Aralık 2007
  5. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    merhaba canım ben aşılama yaptırmadım henüz klomen tedavisindeyim yumurtalık takibi yaptırdım ve crınone jel kullanıyorum pazar günü bitiyo haptan daha çok etkiliymiş jel direk rahme uygulandığı için yalnız bende size bişey sorcam bu jeli kullanınca göğüsleriniz hassaslaştımı benimkiler çook acıyo dokunamıyorum...

6. 6 Aralık 2007
  7. usle

usle Guest

oh oh ne güzelmişbu jel işi ya arkadaşlar nereye boşatıyonuz bu jeli bende 2kez aşılama oldum bize niye iğne veriyolar özel bi durumdamı veriliyo yoksa herkezdede kullanılıyomu

8. 6 Aralık 2007
  9. tiviti

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    o kadar da iyi değil arkadaşım yaa vajinaya hergün aynı saatte uygulanıyo benim bildiğim kadarıyla hamilelik oluşursa bebeğin rahime daha kolay tutunmasını sağlıyomuş ben şu an kullanıyorum paketin içinde 15 aplikatör var vajinanın içine sıkıyoruz hergün inşallah faydasınıda görürüz...

10. 6 Aralık 2007
  11. usle

usle Guest

tiwiti sağolcanım bilgi için ya bide çatlatma iğnesi oluyomusunuz çatlamayada faydası yoktur herhalde

12. 6 Aralık 2007
  13. tiviti

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım çatlamaya faydası varmı onu bilmiyorum bana dr vermedi çatlatma iğnesi bu ay 3 yumurtam oluştu bakalım nolucak sonuş sen ne zamandır bebiş istiyosun...

14. 6 Aralık 2007
  15. EU2

EU2 Guest

canım ya bende iki gün önce aşılama yaptırdım ve iki gündür kullanıyorum benimdegöğüslerim hassalaştı acaba ondanmı oluyo bak şimdi merak ettim.....

16. 6 Aralık 2007
  17. tiviti

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    galiba ilaçtan kaynaklanıyo neslihancımmm yaaa bende hamişlik belirtisi diye sevinmiştimmmmmmmm

18. 6 Aralık 2007
  19. EU2

EU2 Guest

hımmmmmm....öylemiymiş gerçi benim için çok erkendi hamilelik belirtisi olarak yani....nerden öğrendin peki...