aşılamada göğüslerde küçülme yardım lütfen!!!!

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve aykara2 tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : aykara2
  1. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkese hayırlı ramazanlar.Rabbim bu mübarek günlerde herkesin yüzünü hayırlısıyla güldürsün inşaallah.

bugün 11-12. günüm.normalde adet sancılarımın şimdiye kadar başlaması gerekiyodu ama hala başlamadı çok şükür.ama kafama tkılan bir şey var.benim göğüslerim aşılamadan sonra acayip büyüdü ve bir kaç gün öncede normal boyutuna geldi,yani küçüldü.bu göğüs olayına çok taktım kafayı.neden küçüldü,büyümesi gerekirken?

acaba bu şekilde küçülüp hamile olduğunu öğrenen varmıdır.

2. 21 Ağustos 2009
  3. aykara2

aykara2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yokmu bu durumda olan.bu sefer çok umutluyum.kafamı karıştıran tek soru bu.yardımcı olursanız çok sevinirim.

4. 21 Ağustos 2009
  5. svd06

svd06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sakin ol:) bence bu tutmasının yada tutmamasının kesin bir belirtisi değildir...ben hiçbir belirti yaşamadım mesela..hatta regl olacakmışım gibi belirtiler yaşadım..inşallah tutmuştur..Allah yardımcın olsun..stres yapma..Allah vermek isterse buna hiçbir şey mani olamaz...kendini rahat canım...

6. 24 Ağustos 2009
  7. eftalya_35

eftalya_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence göğüslerle bir alakası yoktur sen şimdi hasas olduğun için kendini dinliyorsun o yüzden şimdi biraz sakin ol stres yapma ve olumlu düşün inşallah tutmuştur :)

8. 27 Ağustos 2009
  9. nevbaharmina

nevbaharmina acimak yok rocky..... Pro Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    hiç ilgisi yok bence......daha aşılamyı yaptırıp acaba şöylemi acaba böylemi diye yormak cok lüzumsuz....ben hep aşılama ile gebe kalmada cok sıkıntı olduğunu düşünürdüm...bircok insan kalbilmiş...nasipten ötesi olmuyo bence...ben klomenle hamile kaldım 600 e kadar cıktı sonra olmadı kanamam geldi.....1 aşılama oldum olmadı progesteron seviyesi 40 halbuki....2 aşılamyıda 22 ağustosta oldum...eşimin işinden doayı sonrasımda bir daha cinsel ilişki olmadı...Alllah vercek olduktan sonra herşey boş bence....evet yoruluyosun maddi manevi ne kadar yorucu..ama hayırlısı...

10. 27 Ağustos 2009
  11. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fatmacım kesinlikle haklısın a.s.