asılamadan sonra ohss hastası olmus olan varmı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve txuxliiinnn tarafından 16 Şubat 2008 başlatılmıştır.

16 Şubat 2008
    Konu Sahibi : txuxliiinnn
  1. txuxliiinnn

txuxliiinnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    asılamadan sonra ohss hastası olup hastanede yattım tam 1 haftadır.aranızda bunu yasamıs olan varmı.:sm_confused:

2. 17 Şubat 2008
  3. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende aşılama oldum ama o nedir bilmiyorum arkadaşım ama ben olmadım öyle 1 hastalık ve gecmiş olsun

4. 17 Şubat 2008
  5. SEFXIXL

SEFXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl bişi bu canım bende ikinci aşılamamı oldum ama bahsettiğin hastalıkla ilgili bi bilgim yok .neyse ALLAH şifa versin

6. 17 Şubat 2008
  7. txuxliiinnn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yumurtaların asırı uyarılmasından kaynaklanıyor.cok buyuyorlar ve karnın su doluyor.karnım aynı 7 aylık gıbı sıs ve gergın oldu.yemek yıyemedım.kusma ve kabızlık baslıyor ardından.5 gun hastanede 12serum yedım.sıvı alarak gıderılıyor.sıslık ınıyor.bende ılk defa duydum.ama allah kımseye vermesın boyle bır hastalıgı.tedavısı oluyor ama o donem cokkotu.

8. 17 Şubat 2008
  9. SEFXIXL

SEFXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım benim geçmiş olsun bunuda öğrenmiş olduk benimde yumurtalarım hem çok hemde çok büyüdüler sayısı bile belli diil desem yeridir ama 5 tane sağda 7 tane de solda olmak üzere ve gelişmekte olan daha birçok büyüklükleri ise 20 mm 17 mm arasında değişiyor böyle bir riskim olabilir miki acaba 14 şubatta aşılama oldum bende 5 gün sonra kontrole çağırdı dr belirtileri ne oldu başka bu hastalığın ve ne zaman ortaya çıkıyor aşılamadan hemen sonramı yani

10. 17 Şubat 2008
  11. SEFXIXL

SEFXIXL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tülim cim izmirde nerde oldun aşılama sakıncası yok sa tabi

12. 17 Şubat 2008
  13. txuxliiinnn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hcg sonucu kacla kac arasında olmalı.bu hastalık bıtınce 1.68 cıkmıs .negatıf .kac olması lazımdı.yukselırmı.asılamadan sonra 13.gun cıkan sonuc bu..

14. 17 Şubat 2008
  15. txuxliiinnn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    egetup te.endıselenme hemen.degıldır.cunku belırtılerı karnın cok gerılıyor.bır terslık oldugunu anlıyorsun zaten.uyuyamıyorsun.nefes alman cok guclesıyor.kusmayla basladı benım.sonra karnım sıstı.nefes alamadım öluyorum sandım.ama gectıye sonucta sonuc negatıf olsun napayım....

16. 17 Şubat 2008
  17. chee sera sera

chee sera sera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gecmiş olsun canım bende yaşadım bunu cok zor hele o ağrı delirtiyor insanı bende aşılama sonrası yaşadım bu acıyı ben 3 gün yatmıştım hastanede ama şükür bir daha yaşamadım biliyorsundur mutlaka yumurtalıkların aşırı gelişmesinden oluşan bir şey bu ohss anlıycan gelişse bir dert gelişmese bu yumurtalıklar tekrar geçmiş olsun canım inşallah bir daha yaşamazsın:sm_confused:

18. 17 Şubat 2008
  19. txuxliiinnn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sonrasında sonucun neydı canım.vallahı ne sınır oldum.hem gelıssın dıye ugrasıyoz...