aşılamadan sonraki adet tarihi.....

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve enepInAr tarafından 24 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : enepInAr
  1. enepInAr

enepInAr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ben 30 yaşındayım eşim 36 yaşında.... aşılamada iki yumurtam oluştu ve 600bin sperm enjekde edildi aşılamadan sonra 15adet içinde ilaçolan vajinal yolla alınan bir krem verildi cyclonın beyazları coasprin ve folik asit bunları kullandım çatlatma iğnesinden sonra 15.gün hastalanırdım ama bu defa 18.gün olmasına rağmen hastalanmadım ve dün yaptırdığım kan testindede 0,1 değer çıktı yani negatif... kullandığım ilaçlar geçikme yaparmı merak ettim. birde evde yaptığım idrar testlerinde ikinci çizgi silik çıkıyor bunun sebebii ilaçlar olabilirmi... daha önce çıkmazdı... birde kanda görünmeme ve idrarda görünme gibi bir durum olabilirmi bilgi verirseniz seviniri.....şimdiden teşekkürler...

2. 24 Temmuz 2010
  3. mesajj

mesajj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb.canım belki sorunu doktara sormuşsundur ama aynı şeyleri bende yaşadığım için yanıtlamak istedim.adet gecikmen kullandığın vajinal kremden oluyor testinn negatif cıkmış artık ilacları kullanmayı bırakırsan 1 hafta icinde kanaman başlar ama sen yinede bi doktorunla konuş derim ama bende aşılama sonrası seninle aynı şeyleri düşünmüştüm.allah bizim gibilere bool sbırlar versin..

4. 24 Temmuz 2010
  5. enepInAr

enepInAr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkürler canım..... işde bir umut