aşılamalardan sonra kendiliğinden hamile kalanlar...

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve merseray tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : merseray
  1. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar aşılamalarda sonra kendiliğinden hamile kalan arkadaşlar, bizlere umut olmak için hikayelerinizi anlatırmısınız?
    ben 2 kez aşılama oldum sebepsiz infertiliteyim 2,5 yıldır uğraşıyorum, aşılamalardan sonra beklemedeki 2.aydayım.
    şimdiden teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

2. 10 Ekim 2009
  3. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    ilk asilamami gecen yil ekimde oldum tutmadi
    ikinci asilamami bu yilin basinda ocak ayinin son günü oldum yine tutmadi..
    14 subatta asilamanin tutmadigini ögrendim
    16 martta hamile oldugumu ögrendim:CüvCüv: 3,5 yillik evliligin ardindann
    minigim asiri israra dayanamadi kendiliginden cikip geldi:dance:
    endometrioz hastasiyim negatif sonuclardan sonra doktorum asilamada zaten sansimin cok düsük oldugunu ama yinede denenmesi gerektigini söyledi (peki niye israrla asilama yapti :sm_confused: direk tüp bebege yönlendirseydifisfisfis), yani doktor tarafindan birazcik dolandirildikkaydirigubbakcemile3 tam artik size tavsiyem tüp bebek onda sansiniz var derken ben normal yolla hamile kaldim..
    vakti zamani gelince kim ne derse desin rabbim izin veriyo ve oluyo, yasadigim hayal kirikliklari beklemelerin ardindan 5 hafta sonra hayirlisiyla minigimi kucagima alicam:lepi:
    umudunuzu hic yitirmeyin bu sitede benim hikayeme benzeyen birsürüde hikaye okudum
    sadece zamani var meleklerin gelmesi icin biraz daha beklemek gerekebilir ama inanin rabbim izin verince oluyo:KK46:

4. 10 Ekim 2009
  5. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok teşekkür ederim yazdığın için, Allah kolay bir doğum ve sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder inşallah

6. 11 Ekim 2009
  7. nevbaharmina

nevbaharmina acimak yok rocky..... Pro Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    tatlım senin gibi olanlar doğru cok ama yinede ben o kadar umutlu değilim ama dediğn gibi maalesef ben hemşire olmam rağmen bursanın en ünlü profu dolndırdı bizi gerci bu tür şeyler sağlıkçıların başına cok gelir.....her şeyi biliyosun ma bişey diyemiyosun çünkü o insanlarla bizlerin muhakkak karşılaşacağımız biryer oluyor...her neyse ben şimdi tıbbı şeyleri bıraktım alternatif tıbala bişeyler yapmaya calışyıorum...keci boynuzu soğan kürü falan filan işte.....

8. 11 Ekim 2009
  9. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne kadar vicdansız insanlar var, biz ne umutlarla başvuryoruz maddi manevi ne kadar yıpranıyoruz ama insanlar vicdansızca bunu kullanabiliyorlar, o paradan ne hayır görebilirlerki, canım inşallah en kısa zamanda sende bebeğine kavuşursun, benim cuma günümdü regl günüm, hala olmadım bakalım hayırlısı..:1hug:

10. 11 Ekim 2009
  11. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    cok tesekkürler
    rabbim sanada en kisa zamanda bir evlat nasip etsin insallah

umudunu yitirmemek gerekiyo aslinda ama hamile kaldigim ay bende hic umutlu degildim tamamen aklimdan cikmisti bebek olayi hic düsünmemistim, zaten doktorda tüp bebek deyince arastirmalara baslamistim nerde nasil yapilir nekadara mal olur diye cok sükür ki rabbim daha fazla aratmadan verdi melegimizi...
    doktorlar tedavi olan kisilerin psikolojisine yada yaptiklari masraflara hic bakmiyolar onlar icin önemli degil bu.maddi manevi yipranmak helede sonucta negatifse insani daha bir yoruyo.....
    insallah alternatif tiptadir senin carende..bir an önce gelir melegin

12. 11 Ekim 2009
  13. suens

suens canım kıpırcanım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bende bu ay aşılama yaptıracaktım.bu 3. aşılamam uygulanacaktı.adetimi ayın 5'inde olmam gerekiyordu.ama hala olmadım.bugün idrar tahlili yaptırdım negatif çıktı.bulunduğum yerde kan tahlili yaptıramıyorum il merkezine gitmem gerekiyor.normalde polikistikover hastası olmama rağmen çok düzenli adet olurum.bi geçen ay 3-4 gün geçmişti.bu ay 1 hafta olduhala adetolmadım, belirtimde yok...inşallah yarabbim pozitif olur...

14. 12 Ekim 2009
  15. nursim05

nursim05 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    suenscim bende eskişehirdeyim aşılamanı nerde yaptırdın?

16. 12 Ekim 2009
  17. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım inşallah hamilesindir ben 2 gün gecikmeli olarak regl oldum, aşılamalardan sonra reglim gecikmeye başladı inşallah müjdeli haber alırsın:Saruboceq:

18. 12 Ekim 2009
  19. suens

suens canım kıpırcanım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben hikmet hassaya gidiyordum.2 aşılamamı ona yaptırdım.ama beni pek tatmin etmediği için bıraktım hikmet hocayı.ordan normal kontrole gittiğimde bile ağlayarak çıkıyordum.ben en son aşılamamı nisan ayında yaptırdım.bu ay tekrarlayacaktım hasta olmadım.bugün biraz renkli akıntım gelmeye başladı.moralim çok bozuk.eğer hasta olursam kurban abayramından sonra aşılama yaptırmayı düşünüyorum.ayrıca ankarada bi tüp bebek merkezi araştırıyorum 3. aşılamada tutmazsa diye.sen nereye gidiyorsun?sorun ne sizde?bende pko var.Allah hepimizin yardımcısı olsun...