Aşılamam tutmadı..ama...

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve incimuygarim tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : incimuygarim
  1. incimuygarim

incimuygarim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    68
    Arkadaşlar 26 temmuzda aşılama olmuştum tutmadı cumartesi adet oldum .Neyse çok takmadım allahtan diğerinde tutar inşallaahhh.Şimdi gelelim sorunuma cumartesi sabahtan etraftan aldığımız birkaç olumlu duyuma dayanarak lokman hasan adında bi amcanın yanına gittik .Amca iki kolumun nabzını dinleyerek 2 yumurtalığındada iltihap var dedi. 3 tane ot ismi verdi.Tüplerini temizler yumurtalıklarındaki kistleri temizler dedi yardımcısı olan kız nasıl yapılacağının tarifini verdi.Ordan ayrıldık yolda aktara uğrayıp otları aldık eve geldik bi baktım adet olmuşum.Ben anneme dedimki yolda adam sallıyor bende kist yok diyorum annem belli olmaz kullanacaksın bu çayları diye baskı yapıyor falan filan.Pazartesi yani dün adetimin 3.günü doktoruma gittim tedavime kaldığımız yerden devam etme umuduyla 2.aşılamayı iple çekiyorken pat diye demezmi doktor bu ay ara vericez diye şaşırdım tabii neden diye sordum uygulanan gonodotropin tedavisi sonucu sağ yumurtalığımda 15 mm lik kist oluşmuş HAYYDAAA dedim .Enapıcaz dedim doğum kontrol hapı kullan bu ay dedi.Kisti eritelim önce dedi.Bu kez kafam karıştı lokman amcanın çayları mı doğum kontrol hapımı kullansam diye annem lokmanı aramış hapla beraber kullanmasın otları ister hapı ister otları kullansın otlar hapın işlevini yapıcak zaten demiş bende ya allah dedim çaylara başladım ama iyimi ettim kötümü bilemedim siz olsanız naparsınız otların faydasını gören çok olmuş çevremde ama ben korkar oldum artık tedirginim çokk ama sonuçta hormon hapı almaktansa ot içmek daha masum değil mi?.Her türlü ilacı denedim olmadı belki bu vesile olur ya fikir verin bacılarrrrr....:uhm:

2. 10 Ağustos 2010
  3. elife

elife Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok ilginç gerçekten.
    nabzını dinleyerek nasıl anlayabiliyor kistin varlığını?
    tabi ot içmek daha güzel ancak o otlar ne otu acaba mümkünse söyleyebilirmisin
    e zaten ramazana geldik bu ay lokman amcayı dinle bir dahaki ay doktoru dinlersin kistin kaybolursa lokman amcaya bir şans daha verebilirsin belkide.

4. 10 Ağustos 2010
  5. incimuygarim

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    68
    valla arkadaşım başladım artık umarım hayırlısı olur hakkımda bodur mahmut otu
    şahdere ve limon kokulu melisa 100er gr bodur mahmut sabah şahdere öğlen limon kokulu melisa gece 11 de çay gibi demlenip içilecekmiş bodur mahmut bildiğin zehir ya nasıl içicem bilmem lokman amca 35 yıldır bu işi yapıyomuş güvenicem el mahkum çarem yok başka hap istemiyorum çünkü

6. 16 Ağustos 2010
  7. ECE_ESKICI

ECE_ESKICI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu otları kullanmak istiyorum lütfen adetin kaçıncı günü ve kaç gün ve ne kadar süre kullanmak gerekir biraz açıklarsan bana bende denerim şimdiden teşekür eder bol şans dilerim

8. 23 Ağustos 2010
  9. incimuygarim

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    68
    ARkadaşım kusura bakma tatilden yeni döndüm internete bakma fırsatım olmadı 100er gr aldık sabah aç karnına bodur mahmut, öğlen şahdere, akşam limon kokulu melisa. Adetin ilk günü başladım hala devam ediyorum bidahaki adete kadar yani bir siklus içilecek çay gibi demleme yapıyorum bodur mahmut hariç diğerleri fena değil aktarda iyice öğütsünler bana öyle yaptır dedi bakalım 2 haftadır düzenli içiyorum sanada bol şans..

10. 21 Eylül 2010
  11. Bilgemmm

Bilgemmm '' Sen koru Yaradan'ım '' Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    Umarım faydasını görürsün arkadaşım bende kullanacağım.. Umut dünyası :))

12. 22 Eylül 2010
  13. panadol

panadol Gel artık bebişimm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ben kullanıyroum kızlar bakalım umut dünyası..

14. 4 Mart 2011
  15. deniz_deniz_35

deniz_deniz_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili arkadaşlar kullandığınız nu otların bi faydası oldumu size yazmamışınız.bende bergamal otçu hasanı duydum gitmemi tavsiye ettiler ama bi türlü gidemedik çikolata kisti mağduruyum hamilelik için ve kisler içinde bi çözüm vardır elbet gidip memnun kalanlar yazarsa yada ne kullandıklarını söylerlerse sevinirim.

16. 5 Mart 2011
  17. tostocaman

tostocaman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yok canım olmadı gittim o adama ...

18. 9 Mart 2011
  19. deniz_deniz_35

deniz_deniz_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm demek fayda etmedi bende diyordum tüp bebek öncesi denemekte bi yarar olur belki çikolata kisti mağduruyum çünkü :KK43: