Aşılaması Tutan Arkadaşlar Kaçıncı Günden İtibaren Belirtileriniz Oldu ve Neler?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve Pxixtxixrcxixk tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : Pxixtxixrcxixk
  1. Pxixtxixrcxixk

Pxixtxixrcxixk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben dün aşılamamı oldum şimdi aşılaması tutan arkadaşlar sizde kaçıncı gün başladı belirtiler ve hangi belirtileri yaşadınız lütfen paylaşın benimlea.s.

2. 2 Nisan 2009
  3. <yumyum>

<yumyum> Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aşılama yaptıran arkadaşlar a.s.nolur buraya bişeyler yazın sabırsızlıkla bekliyoruz günler geçmek bilmiyodelikafadulden

4. 2 Nisan 2009
  5. lacivertyaz

lacivertyaz Guest

ahhh canım aynen beklemek çok zooorr..bnm aşılamamın 12.günü tuttu mu bilmiyorum ama göğüslerim gerildi ve ara sıra sızlıyo...belim ağrıyo ve sanki vajinam zonkluyo bugün...inşallah tutunmuştur meleklerimiz...

6. 2 Nisan 2009
  7. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lacıvert beyaz aynı belırtıler bendede oluyor canım karnım şiş baskı yapıyor akıntımda var ıhsallah gelmıstır meleklerımız

8. 3 Nisan 2009
  9. <yumyum>

<yumyum> Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bişeyler yazdığınız için tşk :1hug: ya varya geçmiyo günler ayın 7 sinde belli olacak benm kızlar sizin ne zaman belli olacak benmde kasıklarım ğarıyo sızlıyo göğüslerim de ağrıyo karnımda da ağrı var aman ALLAHIM ağrımayan yerim yokbenneyaptımki ya ama bunların jel den ve çatlatma iğnesinden olduğunu biliyorum Çok üzgünüm çoookhayırlısı kızlar budan belirtileri takip edelim bide aşılama yaptırıpta hamile kalan arkadaşlar yazarlarsa belirtilerini ne ii olurkaydirigubbakcemile2 bu arada ayın 7 sinde eşimin doğum günü inş dünyanın en ii hediyesi olur kocama sırnaşık şey

10. 3 Nisan 2009
  11. lacivertyaz

lacivertyaz Guest

canım naz1982 ,yumyumcum inşallah meleklerimiz gelmişlerdir...nasıl heycanlıyım..bazen tamam kesin hamişim diyorum içim iiçime sığmıyor,bazen de değilimdr diyorum kalbim gölgeleniyor ağlıyorum...dengem ayarım bozuk yani bu aralar...

12. 3 Nisan 2009
  13. Pxixtxixrcxixk

Pxixtxixrcxixk Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benim ilk aşılamam tutmadı malesef sonrada zaten çok yumurtadan dolayı kist oluşmuş onun için doğum hapı kullanıyorum inşallah geçerse 2. aşılama yapılcak bakalım allahım sen bize sabır ver

14. 3 Nisan 2009
  15. <yumyum>

<yumyum> Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş canm bu sefer olmasa bile ALLAH izin verecek ve olacak şu mubark cuma günün hürmeti inş ALLAH tez zamanda bizi de sevindirecek üzülme canm bende aynı duygular içersindeyim bi var gibi bi yok gibi kendini hazırla canm olmasada vardır bi hayır deyip yeni aşılama için gün alacaz napalım canm hakkımızda hayırlısı her zamn :CüvCüv:

16. 3 Nisan 2009
  17. <yumyum>

<yumyum> Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inş geçer canm üzlmeyelim arkadaşlar vardır yaradanın bi bildiği üzülünce ağlacaınca sızlayınca sanki oluyomu hayır olmuyo kendimizi yıprattığımızla kalıyoruz işte ALLAH sabırlar versin hepimize ALLAH hayırlı evlatlar versin

18. 3 Nisan 2009
  19. armila85

armila85 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarr beklmek ne kadarda zor benım 10nda bellı olucak bakalım hayırlsı olur ıns benımde goguslerım acıo karnım agrıo hasta olcakmısm gıbı su gunler bı gecse allahın ıznıylee bebıslerımız gelsee!!