aşılaması tutanlar............

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve EU2 tarafından 7 Aralık 2007 başlatılmıştır.

7 Aralık 2007
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

aşılama olduktan sonra sürekli yattınızmı hiçbir iş yapmadan yoksa normal hayata devammı ettiniz.....merak ettim bilgilendirirseniz sevinirim...

2. 7 Aralık 2007
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Cnm Ben Aşilama 3 Aralikta Oldum Tatlim Aşilama Işlemi Bittikten Sonra 20 Dk. Yattim Saha Sonra Eve Gittim O Gün Yattim Işe Gitmeyecektim O Yüzden Ama Doktor Normal Yasantina Dönebilirsin Dedi..........şimdilerde Ağir Iş Yapmiyom Ama Oturarak çaliştiğim Için Pek Sarsilmiyomm.cnm Yani Kisaca Ağir Işlere Bulaşömadan 2 Hafata Bekleyecen ......bende Aşilama Sonrasi Kaçinci Gün Test Yaptilar Merak Ediyom

4. 7 Aralık 2007
  5. EU2

EU2 Guest

canım ben evdeyim sürekli yatıyorum oturmak bile istemiyom bazen acaba bişey olurmu diye kafayı sıyıracam yakında bende 4 aralıkta oldum 18 aralıkta beta hcg var..sana doktorun söylemedimi gününü...

6. 7 Aralık 2007
  7. WomenLove

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    CNM 17 ARALIK BENİMKİDE MERAK EDİYOM İŞTE NE KADAR ERKEN YAPARSAK KESİN SONUÇ ÇIKAR DİYOM AMA BEKLEYECEM SANIRIM 17 ARALIK AKSAMI YAPTIRABİLİRİM ...

CNM BENDE SON 3 GÜNDÜR KARIN ŞİŞLİĞİ GAZ VAR ,BİRDE BELİM KASIKLARIM AĞRIYO GÖĞÜSLERİM ŞİŞTİLER AMA ACIMA YOK
    SENDEDE VARMI BÖLE ŞEYLER??

8. 7 Aralık 2007
  9. EU2

EU2 Guest

aynen canım benimde kasıklarım ağrıyo bu herkeste oluyo sanırım göüslerim çok hassaslaştı oda kulladığım crınone jel del kaynaklanıyomuş....

10. 7 Aralık 2007
  11. hafsaa

hafsaa Guest

kızlar ben tam bayram gunu yapptırdım o gune dek geldı o gunude dusunun artık geldıkten sonra hep iş hep iş bıde misafirler oturmak dınlenmek nerde

12. 7 Aralık 2007
  13. hafsaa

hafsaa Guest

ama benım kı tuttu ole yatmadım ama o akşamda ilişkiye girdilk arka arkaya 3 gun

14. 7 Aralık 2007
  15. hafsaa

hafsaa Guest

ve 3 gun içerisinde ben hiç banyo yapmadım yenı yaptırdıysan sende yapma

16. 7 Aralık 2007
  17. hafsaa

hafsaa Guest

biliyorun kotu durum ama ben ole yaptım

18. 7 Aralık 2007
  19. WomenLove

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    cnm ne güsel hamişsin tatlım ilk aşılmadamı tuttu bu benim ilk ve içim pır pır
    olmayacak diye düşünce içim tuaf oluyo yüreğim sıkışıyo ama olumlu düşünüyom hep...

sende nasıl ağrılar oldu ?karnın şiştimi gaz sancısı oldumu?
    bende var şuan pantolonumun düğmesi açık karım acıyo yaa birde kasıkalrım ara ara çok şiddetli ağrı oluyoo sivilceler vardı dahada bir canlandı çoğaldı
    ama göğüslerde bişey yok büyük duruyolar hehe hassaslık yok yani normalmi bu olanlar?4 gün oldu benim