Aşılamayla ilgili yardım!!!!!

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve nevra_t tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : nevra_t
  1. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Bu ay ilk aşılamamı oldum ama aşılamanın 12. günü adet oldum,normalmi bilmiyorum ama asıl sorum şu kızlar burada tecrübeli birçok arkadaş var bu konularda ben 2. aşılamamı hemen ara vermeden mi yaptırsam yoksa 1 yada 2 ay ara verince herhangi bir durum olurmu karar veremiyorum lütfen biri yardımcı olsun,ne yapmalıyım?benneyaptımki

2. 25 Ağustos 2008
  3. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Kimse yardımcı olmıcakmı banasenağlama:çok üzgünüm:

4. 25 Ağustos 2008
  5. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    CANIM BENİM BENCE BİRAZ ARA VER Kİ YUMURTALIKLARIN UYARILMANIN ETKİSİNDEN ÇIKSIN[/COL[/B]OR]

6. 25 Ağustos 2008
  7. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende ardı ardına yapılması daha iii diye biliyorum.yumurtalar uyarılmaya alıştığı için ardı ardına olması daha ii

8. 25 Ağustos 2008
  9. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sen şu şekilde diyorsun sanırım vücut dışarıdan hormon takviyesine alışırsa daha iyi olur ama bence yumurtalar uyarılıyor ve daha bu uyarıdan kalan yumurtalar tamamen çatlamadan diğerine geçiliyor bu yüzden bence ara vermelisin
    ne zaman hemen tekrar denenebilir ultrasonda yumurtalıklar normal gözlenirse hayatım

10. 25 Ağustos 2008
  11. yaxgxmur98

yaxgxmur98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    adet olmuşsun ve şuan itibariyle 3. gününü geçtiysen zaten birdahaki aya kalmıştır tedavin arkadaşım ama bence aşılamada ardışık tedavi (psikolojik olarak da hazırsan tabiii) uygulanması uygundur diye düşünüyorum .. gebelik testi gününden önce adet görmen zaten yumurtalarının çatladığını ve rahim içinde bir tutunmanın olmadığını gösteriyor onun içinara vermeden başlamalısın bence arkadaşım .Ve bu tedaviylede gebe kalamazsan bence oyalanmadan benim gibi tüp bebek yaptırmalısın...:))

12. 25 Ağustos 2008
  13. ggaye

ggaye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım bende ilk aşılamamı mayıs ayında oldum ve hamile kaldım.ne yazıkki bebeğimi 5 haftalıkken kaybettim.düşük yaptıktan sonraki kontrollerimde folikül kisti saptandı ve önce onu yok etmek için tedavi oldum.yarın yine kontrolüm var kistler kaybolmuştu zaten kısmetse 2.aşılam için start vericez.bakalım.görelim bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler...

14. 25 Ağustos 2008
  15. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Evet adet oldum ama dün sadece birkaç damla geldi bugün tam anlamıyla oldum sayılır,çarşamba gitmeyi düşünüyorum dr' a ,3. günüm geçmedi yani daha,aslında ben üstüste olsun istiyorumda dr'umuz bize 1,5 saat uzaklıkta gelip gitmek çok zor oluyor eşim işini gücünü bırakıyor zaten zorla götürüyorum onuda pek gönüllü gelmiyo dırdırlanarak gidip geliyoruz işte,bizi sıkan bu aslında..

16. 25 Ağustos 2008
  17. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Birde dr'um adet olsan bile kan testi yaptır dedi niyeyse gidip kan verdim bugün yarın alıcam sonucu...

18. 26 Ağustos 2008
  19. Bonadea

Bonadea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bence kesinlikle ara vermelisin canım. Çünkü vucut hormon alıyor. 2 ay dinlenmen lazım. Kendi doktorumun tavsiyesi bu.