Aşırı duygusallık ve sürekli ağlama isteği :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Allegra tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Allegra
  1. Allegra

Allegra Rüya'm gerçek oldu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Herkese merhaba,

Şu an 10. haftanın içindeyim ve son birkaç gündür inanılmaz duygusal ve hassasım.
    Gereksiz yere hemen alınmalar, tuhaf endişeler, kimse beni anlamıyor yakınmaları, bazen mutsuzluktan bazen yoğun duygulardan bazense nedenini hiç bilmeden ağlama nöbetleri...
    Size de aynısı oluyor mu? Dün National Geographic'te belgesel izlerken annesinin emzirmeyi reddettiği yavru yaban domuzu için ağladım mesela, sonra bugün yakın bir arkadaşım doğum yaptı onun için duygulandım ağladım... :gitme:
    Değişen hormonlardan oluyor büyük ihtimalle ama bu ne zaman bitecek? Yoksa tüm hamilelik boyu devam mı edecek ne dersiniz? mafoldumben

2. 18 Ocak 2010
  3. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    ben hala aglıyorum herseye 35 haftam doluyor gerısını sen dusun :kedi:
    hormonel bısey canım. anne olucaksın kolaymı. ınsanın vıcdanı daha bı devreye gırıyo duygusallasıyosun...
    cok normal bence

4. 18 Ocak 2010
  5. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende çok cabuk sinirleniyorum öfkeleniyorum tahammül sınırım daraldı:KK43: ama denedim daha çok regli olacağım dönemlerde duygusallaşıyorum belki sizinde öyle olabilir. Normal bir süreç doktorum istediğin kişiye bağırıp çağırabilirsin dedi :) kolay bir süreç haşamıyoruz çünkü bu daha neymişki asıl dönem lohusalıktaymış.

6. 18 Ocak 2010
  7. Dinamiss

Dinamiss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    35. haftanın içindeyim, hala devam ediyor hassaslık...Zaten sulugözdüm hamilelikte iyice arttı :KK43:

Eşim artık şaşırmıyor, sadece gene neye ağlıyorsun diyor..Çünkü ben de gazete okurken, haberlere bakarken, sokakta mendil satan ya da dilenen çocuk görürsem yani neredeyse her şeye ağlıyorum...
    Elimde değil ağlayınca rahatlıyorum, o yüzden de hiçççç kasmıyorum kendimi...
    Ağlamamaya çalışmayın bence, çünkü ağladıkça açılıyorum ben..

8. 19 Ocak 2010
  9. layrax

layrax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 22 haftadayım ilk başından sebebli sebepsiz herşeye aglıyorum tahammül edemiorum çabuk sinirleniorum sonrada oturup aglıorum:))

10. 19 Ocak 2010
  11. hiranur8

hiranur8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar yazdiklarinizin aynisini bende yasiyorum..herseye cok cabuk sinirlenip,uzuluyorum normaldede duygusaldm hamilelikten sonra iyice bir duygusal oldum..en ufacik seyden mutsuz olabiliyorum.herseye aglayan sulu goz bir insan oldum ciktim...

12. 19 Ocak 2010
  13. DMY

DMY www.tastaki.com Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Ben inanılmaz derecede asabi, alıngan olmaya başladım. Hiç lafımı esirgemiyorum birikmiş ne kinim varsa döküyorum ortaya. Hiç kimseye güvenmemeye başladım ve en kötüsü hırsımı çıkaracak bir numaralı kişi beni en çok seven tabiki :kedi:
    Bir de tabi herşeye ağlayabilirim. O gün Ezel gözleri görmeyen annesine bir sarıldı (kavuşma sahneleri hani) böyle bir ağlama olamaz bendeniz böhüüüüüüüüüüüü diye koptum

14. 19 Ocak 2010
  15. Allegra

Allegra Rüya'm gerçek oldu :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ohh en azından yalnız değilmişim birara cidden depresyona girdiğimi bazı şeyleri yolunda olmadığını falan düşünmüştüm... Bir de kendimi tutmaya çalıştığımda daha fena oluyorum içim kasılıyo sanki, ağlayınca ben de biraz rahatlıyorum ama bu seferde ağladım üzüldüm diye üzülüyorum bi daha ağlıyorum :kedi:

Ben ilk üç aya özgü bişey mi diyodum ama görüyorum ki pek değil gibi... Bu kötü haber...

16. 21 Ocak 2010
  17. Silimun

Silimun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben cok duygusallaşdım. Bunun bebeye bi zararı olurmu?

18. 21 Ocak 2010
  19. Eftelya6122

Eftelya6122 YaŞıYoRsAm AşK sEbEbİm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende aynı dertten muzdaribim belli belirsiz herşeye ağlıyorum senağlama ağlamak için sebebe ihtiyacım hiç olmuyoo yani yeterki ağlamak gelsin içimden kılıfını buluyorum hemen 35+3 teyim hamile kaldım kalalı böyleyim geçer diye ümit ediyorum dicem ama loğusalık daha betermiş herkes öle diyor inşallah kolay atlatırız bu dönemleri...