asiri kasik agrisi olan varmi

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yesilay tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : yesilay
  1. yesilay

yesilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar bir haftadir belim agriyordu. simdi bi de buna kasik agrilari eklendi. normalde adet olacagim zaman hep olur boyle ama ikinci veya ucuncu gunu adet olurum. gunum hala gecmedi daha adet gunume var ama sizce bu bir hamilelik belirtisi olabilir mi:sm_confused:

2. 19 Aralık 2008
  3. vala canım benimde öle aslında bende bekliyorum ikinci çocugu ama bu kasık agrılarına hamilelik belirtisi diyorlar bendede var acaba hamilemiyizzz

4. 20 Aralık 2008
  5. naz_06

naz_06 Naz_ysn Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla kasık ağrısı genelde belirti olarak kabul ediliyor ama bence günün geçmesini bekle inş hamilesindir.

6. 21 Aralık 2008
  7. EU1

EU1 Guest

kızlar adetım 10gun gecıktı stresten fılandır dıye dusundum ustunde durmadım sonra da 3gun once gece asırı sıddetlı bır kasık agrısı basladı bende yaklasık 1 - 1.5saat kıvrandım resmen..eşim sobayı acıp dıbıme koydu sıcak su yapıp kasıklarıma koyduk belkı sıcakta rahatlar dıye sora uyumusum neyse ondan sonrakı gun bısıyım yoktu ertesı aksam yıne bı kasık agrısı oldu ama fazla surmedı baska hıcbır sıkayetım yok hala da adet olmadım ve adet belırtısı de yok akıntım fılan da koyulasmadı bana bı fıkır verırmısınız?eger gebelık olmussa 7aralıkta beraber olmustuk esımle yerlesmeye 1hafta var yerlesme olmadan acaba test yapsak bellı olurmu ?

8. 21 Aralık 2008
  9. yesilay

yesilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bende esimle birlikte oldugum gunleri kaydettim. 1, 2 , 8,9,10,11, 15, 19,20 aralik . 16 aralikta adet olmam gerekiyordu olmadim 19 aralikta test yaptim negatif cikti. hala edet olmadim ama iki haftayi askin bir suredir asiri bel ve kasik agrim var. aslinda tanidik bir agri cunku bu agriyi cekince ertesi gunu adet olurdum. en iyisi sabirla biraz beklemek. ben yeni yila kadar beklemeyi dusunuyorum

10. 21 Aralık 2008
  11. deniz588

deniz588 Guest

dünden bu yana bnmde anormal ağrım war kasıklarımda inş. gerçekten hamileliktendir.. Allah hepimizin gönlüne göre wersin inşallah.

12. 21 Aralık 2008
  13. 01umudumvar

01umudumvar Guest

biz de 7 aydır deniyoruz ve bu ay ilk kez çok fazla kasık ağrılarım var ama adet tarihim 30/12/2008 beklemekten başka çaremiz yok:KK43:

14. 21 Aralık 2008
  15. sayes

sayes "ol " de olsun rabbim... Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    benim de adet tarihim 13 aralık 3. günü test yaptım negatif çıktı ama ben bu ay geç yumurtladım sanırım. Dün akşamdan öğlene kadar çok şiddetli olmasa da sürekli kasık ağrım oldu regl olucam diye düşündüm ama olmadı halen.Şu anda da beyaz su gibi akıntım var ama beklicem biraz daha ikinci bir test yapmak için.

16. 21 Aralık 2008
  17. shekercim

shekercim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadsaşlar. benimde yaklaşık 10 günden beri kasıklarım çok ağrıyordu,gerçi şu an azaldı ara
    ara ağrıyo, benimde reglime 2 günn var, bakalım hayırlısı, ben de sebebini çok merak ediyorum

18. 22 Aralık 2008
  19. bettyboop

bettyboop Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm.beim her adetim düzenli olarak ilerledi ve belirgin ağrıları vardı. ancak bir ay erken kasık ağrısı ortaya çıktı ara ara kıvrandırıyor hatta büklüm büklüm oluyordum..ve meğerse hamileymişim:))
    ancak idrar testinde çıkmadı adet olmam gereken ama olmadığım ikinci günü meraktan kandan beta HCG tahlili yaptırdım. ve 70 çıktı yani hamileymişim..tek belirtim kasık ağrılarımdı.. şimdiden hepinizin gönlüne göre olmasını temenni ediyorum..