aşırı kıskanç erkekler

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve merve89 tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

12 Kasım 2010
    Konu Sahibi : merve89
  1. merve89

merve89 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aşıırı kıskanç erkek arkadaşınızla,saçmasapan alınganlığıyla nasıl başa çıkyosunuz arkadaşlarr ya :S ?

2. 12 Kasım 2010
  3. cansubeauty

cansubeauty Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla allahtan benimki asiri kiskanc degil... =) allah sana kolaylik versin ..., cok kiskanclik ask usandirir demisler.. kiskanclik güzel bisey ama dozunda tutmak gerek.. asirisi hastaliga dönesebilir :KK53:

4. 12 Kasım 2010
  5. merve89

merve89 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya vallahi napıcam bilmiyorum .. bugun abiim ve kız arkadaşıyla vakit geçirdik bisüre msj da atamadım haliyle.ya insan bnu da kıskanırmı yaa

6. 12 Kasım 2010
  7. merve89

merve89 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eve gelince msj attım.eve geldim diye.bellli güzel vakit geçirmişsiniz allah neşenizi bozmasın faalan

8. 12 Kasım 2010
  9. kelebek_84

kelebek_84 Maddenin en canlısı yürek Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnmki de çok kıskanç arkadaşım. nasıl kötü gereksiz cehennem edici bi duygu olduğunu gayet iyi biliyorum. bu durumlarda sen daha doğrusu biz bayanlar böle elimiz ayağımıza dolanıyor, ay nedesem ne yapsam o yanımda yokken nasıl bi hata yapmadığımı ispatlamaya çalışsam, tabi karşı taraf bunu seziyor daha bi güç alıyor bu durumdan, sen geri adım atıp sakinleştirmeye çalıştıkça o tepene biniyor, geri adım , tepe , geri adım , tepe, sonra bi bakmışsın tepende zıplıyor. sen hüngür hüngür bi vaziyette, o sürekli kendini haklı görme hallerinde. ya kardeşlerinle gezmişsin kardeşlerinle insan der ki, aşkım inşallah iyi vakit geçirmişsinizdir beraber, e naptınız banada anlat, keşke bende sizinle olsaydım...
    normal olanı budur. nekadar güzel olur degil mi böyle msj atsa. ama yok gereksiz bi şekilde huzur bozacak illa. senin bu ilişkiyi sıkı düğümlemen için önce koparmayı göze alman lazım. yani şöle oluyorki bi yerden sonra insanın canına tak ediyor. cidden tak ediyor. anladık kıskançsın napim yani iki günlük dünya gençliğimi üstelikte en güzel yıllarını sen bnm canımı GEREKSİZ yere sık diye mi harcim, diyo insan bi yerden sonra. soğukkanlı olucaksın, çok rahat olucaksın. madem öle msj atıyor, evet çok güzel vakit geçirdim aşkım kardeşlerimle uzun zamandır güzel birşeyler yapmıyorduk iyi geldi gibi... hep böle onu sallamayan tarzda konuş, sakinliğini en sinir bozucu olan durumda, en haklı oldugun durumda bile kaybetme. ve bi gün de ki, beni kendinden uzaklaştırıyorsun böyle devam edersen bitmesi kaçınılmaz de. bırak tutuşsun ne hali varsa görsün. zaten tutuşmuyorsada haaaaaaa demek öle mi hadi güle güle diyen adamdan da hayır gelmez. ay sinirlendim hee:KK19:

10. 12 Kasım 2010
  11. merve89

merve89 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet çok güzel vakit geçirdim aşkım kardeşlerimle uzun zamandır güzel birşeyler yapmıyorduk iyi geldi gibi... hep böle onu sallamayan tarzda konuş, sakinliğini en sinir bozucu olan durumda, en haklı oldugun durumda bile kaybetme

aynen en guzel çözüm bu galiba bunu çok iyi anladım.11 aydır beraberiz.ve bu tarz şeyler oldugunda mesela çarşıya çıkıyorum e haliyle bi süre msj atamıyorum iyi keyifler hayatım neşen yerinde allah bozmasın keyfini falan birsürü mesaj atıyor.üstelik benim bu tarz cümlelerine sinir oldugumu okadar çok iyi biliyoki resmen inadına yapıyor.ben kızdıkça o zevkmi alıyo napıyo bilmiyorum.en iyiisi dedigin gibi 'sakinligi kaybetmemek' ..böyle olunca fazla uzamıyo konu

12. 12 Kasım 2010
  13. merve89

merve89 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya o tarz da mesaj atmış aslında..bedenen yanında değilim ama ruhen kalben yanındayım diye..
    ama böyle bianda trip dolu mesajlar atıyo eve glince.dedim hiç sormadın naptınız diye dedim:) işte güzel eglenmişsiniz falan belli neşen yerinde diyo bide( uzun süre yazamadıgımı kastediyo aslında)

Son düzenleme: 12 Kasım 2010
  14. 12 Kasım 2010
  15. kelebek_84

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Onunkisi kıskançlık falanda degil, senin onsuz keyifli bişey yapmanı mutlu olmanı istemiyor. Resmen çekemiyor yani. Bu çok bencilce bi düşünce. üzerine düşme fazlada ince düşünme. erkekler gibi düz mantık düşün.

16. 12 Kasım 2010
  17. merve89

merve89 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen öyl..ya bigün patladım artık dedimki dünya ikimizin etrafında dönmüyor .vay efendim ben onu umursamıyomuşum falan ya ne alaka!
    evet çok ince düşünmemek ve üzeirne düşmemek lazım.çünkü ben böyle yaptıkça daha çok tepeme çkıyor.hep onunla ilgileneyim istiyor

Son düzenleme: 12 Kasım 2010
  18. 12 Kasım 2010
  19. kelebek_84

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    boşver ne derse kafanı salla geç. he de geç.:KK36:
    seni tartışmalara çekmesine izin verme.
    en fazla oturduğu yerde şişer şişer sonra söner.