aşırı kıskançlık:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve masumprenses tarafından 19 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : masumprenses
  1. masumprenses

masumprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızlar sevgilimle aramda güvensizlik problemi var.Aslında sorunları hep ben çıkarıyorum sürekli eski sevgilileriyle ilgili sorular soruyorum,bensiz bi yere gitse küsüyorum konuşmuyorum,yanında ben olduğumda yolda geçen kıza baksa kavga çıkarıyorum offfff napıcam bu sorunu nasıl aşarım yaa:çok üzgünüm:
    Akşam sırf arkadaşlarıyla derneğe toplantıya gittiler die küstüm ordaki kızlara bi fazla bak dedim ama hiç kız yokmuş bu lafıma güldü.
    O okul arkadaşlarıyla akrabalarıyla bile konuşsa kızıyorum.Ama ben istediğim kişiyle konuşuyorum o bana kızsa bile onun yaptıklarını tekrardan söylemeye başlıyorum suç onun üstüne kalıyo:çok üzgünüm:
    Aslıda böyle yapmak istemiyorum ama kendimi tutamıyorum neden böyle oldu bilmiyorum ama son bi kaç haftadır böyleyim ve bugün ondan ayrılmak istediğimi söyledim beni hep alttan alan peşimde koşan adam gitti yerine umursamaz biri geldi beni sevdiğini biliyorum ama bu güvensizlik aşırı oldu bende.Onu böyle yaparak kendimden soğutuyorum
    Lütfen bana bi fikir verin ben bu dertten nasıl kurtulucam.Bu aşırı kıskançlığı nasıl bitiricem.Ya yolda geçen kıza baksa bile kıskanıyorum.Nolur bi yaardım:uhm::a015:

2. 19 Temmuz 2010
  3. jenesuisquunechanson

jenesuisquunechanson Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    421
    Ödül Puanları:
    188
    Biraz kendine güven, karşındakine güven, ilişkine güven.

Ama eğer cidden başkasıyla duygusal anlamda yakınlaşabileceğini düşünüyorsan da azad et adamı o ilişkiden zaten hayır gelmez. Ona inanıyorsan da biraz rahat ol, o kadar ezik davranma.

Senin ona yaptıklarının onda biri bana yapılsaydı "Hiç çekemem, güle güle sana" derdim, kimse benim sosyal hayatımı kısıtlayamaz, bana bununla ilgili çemkiremez, ben yaptıklarımın ilişkime zarar vermediğini düşünüyorsam, ama karşı taraf beni bir fanusun içine hapsetmeye çalışıyorsa valla kendi bilir, işine gelirse.

Ve bu adam bunlara rağmen senin yanında... Ama adamın sabrını zorlama bence. Önce kendine, sonra ona güvenmeyi öğren.

4. 19 Temmuz 2010
  5. dove

dove Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet güvemelisin....
    ben de sevgilim kız arkadaşlarıyla konuşunca kıskanıp sorun çıkarıyordum. ama kendim erkek arkadaşlarımla samimi olup konuşuyordum.

o yüzden biz de bir karar aldık. karşı cinsten arkadaşlar edinmiyoruz. yani bu bi yöntem denemek istersen.

ama oraya gitme, ona bakma, şununla konuşma diye kurallar koydukça onu bunaltırsın senden kaçar.

6. 19 Temmuz 2010
  7. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Bu sorun nasıl çözülür bilemiyorum ama böyle yapmaya devam edersen kaybedeceğin kesin.
    Kıskançlığı yenemiyorsan da ona daha az yansıtmayı deneyebilirsin.

8. 20 Temmuz 2010
  9. moxis

moxis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Seninle beraberse, seni seçmiş demektir.. neden bu kadar özgüvensizsin anlayamadım canım...

10. 20 Temmuz 2010
  11. super87

super87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    198
    yolda gecen kıslara mı bakıyor sen varken

12. 20 Temmuz 2010
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    size ne eski sevgililierinden? adı üstünde değil mi ESKİ..
    hem akrabalarıyla konuşmasına kızıyorum ne demek, bence biraz frenleyin kendinizi.
    bu kadar bunaltırsanız tabiki de uzaklaşır sizden.

14. 20 Temmuz 2010
  15. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Sen her şeyin farkındasın aslında, yaptığın hataların... Empati kur sadece, aynısını sana yapsa nasıl hissederdin. Sabırla alttan alıyor belli ki. Ya bi gün patlarsa ? O zaman yaptığın saçmalıkların farkında olduğunu bile bile yaptığın için 2 kat pişman olmayacak mısın ?

16. 20 Temmuz 2010
  17. niltt

niltt N & G... 24.05.09 Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    oooo çok abartmışsın,seni seçtiğine göre yanında olduğuna göre bu kadar sıkmamalısın...erkekler fazla sıkılmaya gelemezler biliyorsun di mi...akrabalarından bile dediğine göre durum vahim....kendi kendinin terapisti olmalısın...yoksa allah korusun bi gün yeter artık diye patlar..o zaman yanında kimseyi göremezsin...

18. 20 Temmuz 2010
  19. masumprenses

masumprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    off peki napıcam çok kıskancım işte:KK43:(onu başkalarıyla paylaşmak istemiyorum