Aşırı terleme ameliyatı

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve mirliva20 tarafından 19 Mart 2008 başlatılmıştır.

19 Mart 2008
    Konu Sahibi : mirliva20
  1. mirliva20

mirliva20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar...

ben aşırı terleme ameliyatı yaptırmak istiyorum.Klipsli değil, koltuk altındaki ter bezlerinin çıkarılması yöntemiyle.... özel de yaptırmak istesem çok pahallı 3000YTL gibi bir fiyatı var.. ama devlet hastanesinde de yaptırılabiliyor. plastik cerrahinin ilgilendiği bi konu.. hastane ve doktor bulamıyorum ankaradayım.. napcam şimdi? :))

2. 23 Mart 2008
  3. mirliva20

mirliva20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    botox'u biliyorum ama geçici yöntem olduğu için istemiyorum.. ameliyat ömür boyu kalıcı. üstelik yarım saatlik çok basit bir ameliyatmış.. arayışlarım devam ediyor bundan kurtulana kadar da devam edecek...

4. 29 Mart 2008
  5. okyanus-nehir

okyanus-nehir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bende Ayni Dertten Muzdaribim Biktim Walla Bi Insan Kişin Bile Terlermi O Kazagi Islatircasina Neler Kullandim Nerelere Gittim Bi Fayda Yok Sanirim Bende Ameliyat Olacam Simdi Yazda Geliyo Yazarken Bile Terledim Walla:sm_confused:

6. 16 Nisan 2008
  7. MxuxLTeCi

MxuxLTeCi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu ameliyatı olanlar bana bilgi verebilirler mi bende olmayı düşünüyorum bide kayseride bildiğiniz bu ameliyatı yapan bi doktor ismi verirseniz çok mutlu olucam

8. 16 Nisan 2008
  9. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Arkadşlar tabi ben doktorlar kadar iyi bilemesemde...Sonra koltukaltlarından çıkamayan ter başka yerlerden çıkıyomuş el, yüz, göbek sırt gibi bu daha çok problem yaratmasın ilerde...geri dönüşüde yok.
    Ameliyat olmadanda çözümü var.Zaten bu sitede baya meşhur MAXİM diye bi rollon var bende kullanıyorum (netten öğrenmiştim hatta inanamamıştım, acaba marka sahipleri reklam fln mı yapıo demiştim) ama ciddi mucize gibi bişey hiiç terlemiosun, sürdüğün 1. yada2. günü gibi duruyo drek terlemen..
    İstersen bide bunu dene..denemeye değer..

10. 16 Nisan 2008
  11. EKXIXNOKS

EKXIXNOKS »-(¯`v´¯)-»»-(¯`v´¯)-» Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim eşim 21 de ameliyat olacak devlet hastahanesinde ve bunu plastik cerrah yapmıyor göğüs hastalıkları doktoru bakıyor ve ameliyatını yapıyor bizde ilk zaman klipsli ets yöntemini araştırmıştık sigortalı olduğun zaman 1.5 milyar para vermek zarundasın çok araştırdık ve şansımızı devlet hastahanesinde denemek istedik doktora gidip bilgi aldık ve olduğunu söyledi ilk ameliyatında tek taraftan ameliyat olacak memnun kalırsa diğer taraftanda ameliyat olacak

12. 16 Nisan 2008
  13. MxuxLTeCi

MxuxLTeCi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bişey daha sorabilir miyim sitedeki maximle ilgili yazılardan sonra ameliyattan vazgeçtim.maximi sadece netten mi alabilirim yoksa kayseride herhangi bi eczanede bulabilir miyim?

14. 17 Nisan 2008
  15. founda

founda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    ..................................................................

Son düzenleme: 20 Ağustos 2008
  16. 10 Temmuz 2008
  17. sinnsi

sinnsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de kayseride bulamadıım

18. 21 Ağustos 2008
  19. 26lilyum35

26lilyum35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benimde yüzüm aşırı terliyor sadece yüzüm bıktımmm resmen damlıyor makyaj yapamıyorum psikolojim bozulacak sırf bu yüzden bununda ameliyatı var mı hangi dr.a başvurmam lazım botoksu tavsiye etmeyin nolur cvp bekliyorum