Aşırı yıpranmış Saçlar için Şampuan ve Maske önerisi!!

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve shekr tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : shekr
  1. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar...saçlarıma 1 ay önce yaptırdığım röfleden dolayı saçlarım çok fazla yıprandı..hangi şampuanı,maskeyi ya da saç kremini kullansam birşeye yaramadı..saçlarım kabarıyor,dolaşıyor ve kopuyordu..inananın tarayamıyordum..aldığım şampuan ve maske saçlarıma çok iyi geldi.saçlarım eskisi gibi parlak ve yumuşacık oldu ayrıca kabarmada oldukça azaldı..NOVOCRIN MAGIC ŞAMPUAN VE MASKE..yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum ve saçlarımın bu kadar çabuk kendine geleceğine inanamamıştım..gün geçtikçe çok daha iyi olacağına inanıyorum..şiddetle tavsiye ederim :dance:

2. 9 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

aşırı yıpranmıs saç yanmış saç gbidir benımde suan öle ve bunu tamamen gecırecek hıc bı formul yok ancak bazı bakımlarla saclarını yumusatabılır parlatabılırsın gecıcı olarak. eger bunu düşünürsen hemen yazym sana maskeler . ben yapıorum benımde cok yıpranmış durumda. geçici olarak parlatıo beslıo ne dıebılırmkı

4. 9 Eylül 2008
  5. EU1

EU1 Guest

6. 9 Eylül 2008
  7. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bilgiler için teşekkürler..ancak benim yaptığım maskeler dahi bir işe yaramıyordu ne kadar yıprandığını sen düşün :KK43:( bu şampuan ve maskenin gerçekten yararını gördüm ve paylaşmak istedim..umarım durumu benim gibi olanlara bir iyiliğim dokunur..sevgiler..

8. 9 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

walla uzasada yawas yaws kestırsem ama suan kestırmem ımkansız kısa cunku dahada kısalır
    en azından omzumu 5parmak gecsın bıraz kesıtırırm:)

10. 9 Eylül 2008
  11. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bencede yavaş yavaş kestirmek daha mantıklı :KK66:

12. 9 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

kesınlıkle sımdı omuzlarıma değiyor en azından artık sıyah dııl sarı:) memnunum

14. 9 Eylül 2008
  15. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    başımıza ne geldiyse bu sarı saç merakından geldi desene :KK66: olsun bende çok mutluyum sarı saçlarımla herşeye rağmen :)))

Karakedck bunu beğendi.
  16. 9 Eylül 2008
  17. dertlikxixz

dertlikxixz hoşgeldin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım içindekilere bi bakar mısın dimethicone var mıymış:Saruboceq:

18. 9 Eylül 2008
  19. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar aynen ben de bu durumdayım galiba sarının tonu açıldıkça lastik gibi olma ihtimali de artıyor benim röflelerim çok sık bir de o yuzden acaba bir dahaki dip röflemde daha mı seyrek attırsam diyorum benim de tararken yıkarken açılmıyor saçlarım açılmıyor diye de kopuyor daha çok dökülüyor ben de bu halimden daha memnunum işin ilginç yanı:) shekr peki bu şampuan ve maskede dimethicone var mı silikon saç derisinde tabaka oluşturuor ama sanırım biizm gibi saçları yumuşatmak için gerekli