Aşk acısı çekerken ne hallere düştüğümüzü yazalım

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Slogan tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Slogan
  1. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    kimi kilo verir
    kimi durduk yere ağlamaya başlar
    kimi kendini alkole eğlence hayatına verir
    bu böyle uzayıp gider
    siz neler yaşadınız

2. 30 Temmuz 2009
  3. muppet

muppet Guest

valla öncelikle kendimi tanıdım ayrılık acısı ile birlikte

1 ay boyunca peşinden koştum , aradım , mesaj attım , yalvardım , yoluna çıktım ama onda sevgi kırıntısı bile yoktu

gecelerce ağladm , annemin yanında ağladım , arkadaşlarımın yanında ağladım , 7/24 aradım
    antidepresan hap kullandım
    alkole vermedim kendimi sadece içtikçe eğleniyordum o yüzden arkadşlarla keyfine içtim , ama bir kere içip kendimi kaybettim , ağladım (bi de ortamda o da vardı eminim görmüştür ama gelip ne oldu yardım edeyim falan demedi ) arkadaşlarım zar zor eve bıraktılar beni

o ara sıra aradı beni , her aradığında acaba barışalım mı diecek dedm ama onun derdi barışmak falan değildi , sadece bana ne kadar rahat olduğunu kanıtlamaya çalışıyordu , eski sevgilimle arkadaş kalabilirim ben demeye getiriyordu lafı

o aradıkça bnm durumum daha da kötü oluyordum , beklediğim şeyi duyamadığım için
    ortak arkadşlarımıza beni kötüledi , 2 yılımız boyunca hep beni çektiğini söyledi , yıkıldım resmen , elimde sadece 2 yılımın anıları kalmştı ama onların da yalan olduğunu öğrendim

facebookuna kızlarla fotolar ekledi , hepsini gördüğümde mahvoldum, kızlarla içiyordu , yanak yanağa pozlar ağlıyordum kalbim yanıyordu resmen , en sonunda facebooktan ve msnden sildim engelledm , çünkü msnimde oldukça acaba yazacak mı , nie msne girmedi , niye yazmadı , iletisinde ne demek istedi diye düşünüp kurup duruyordum .

o gün bu gündür aramıyor , o günden sonra ben fotolarımızı sildim , hediyelerini attım , unutmaya her gün bi adım daha yaklaşıyorum , ama her gün bekliyorum bir yandan belki arar diye . Sanırım bu hiç geçmeyecek bi duygu.

Bir de başka hiç bir erkeği sevemeyecekmişim gibi bi duygu var , benim bi kere aşık olma hakkım vardı onu da ona harcadım , şimdi aşksız kaldım gibi geliyor , umarım yanılıyorumdur

ama hala şarkılarda ağlıyorum , her şarkı anlam kazandı , ayrılık şarkılarının hepsi beni anlatıyor gibi :)

böyle işte çok yazdım kusura bakma

ama şu an cidden çok daha iyiyim , ilacı kullanmıyorum , gülebiliyorum eğlenebiliyorum , Allah hepimizi hep mutlu etsin inşallah

Fulya777 bunu beğendi.
  4. 30 Temmuz 2009
  5. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    Bir de başka hiç bir erkeği sevemeyecekmişim gibi bi duygu var , benim bi kere aşık olma hakkım vardı onu da ona harcadım , şimdi aşksız kaldım gibi geliyor , umarım yanılıyorumdur

kesinlikle yanılıyorsun dahada güzel aşklar yaşayacaksın emin ol a.s

pennysilk bunu beğendi.
  6. 30 Temmuz 2009
  7. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    297
    Ödül Puanları:
    203
    susarııııım..sus pus otururum..

günlerce..

8. 30 Temmuz 2009
  9. muppet

muppet Guest

inşallah öyledir valla canım ya :KK43: şu an hiç kimseyi istmeiyorum hayatımda , sadece onu sevmişim ben , çok sevmişim ben de , o haketmiş mi o da ayrı bir mesele , mutlu güzel günlerimiz hatrına hala söyleyebiliyorum bunu , çok seviyorum hala

10. 30 Temmuz 2009
  11. Zeyno90

Zeyno90 Guest

Vallaha benimki ilk askimdi cok sevdim, 1 yil sürdü birlikteligimiz,hatta evlilik konusu bile acilmisti.Ama sonra bana ayrilalim dedi,ayrilma sebebide ev babasi olamazmis,bana dediki sen öyle gezip tozucak bir kiz degilsin,cok iyi bir kizsin,seninle evlenmeyi cok isterim,ama ben rahatima düskünüm,alismisim hazira konmaya,baba evinden ayrilmak zor gelir,bir eve bakamam,evde beni bekleyen bir karim olunca istedigim kadar disarida gezemem,erken saatlerde eve gelmeliyim,ben bunu yapamam.Hayatimda engeller olsun istemiyorum dedi.Yikildim...
    Tamam ayrilalim demekten baska birsey gelmedi elimden.
    Ayrilik cok fena etti,aglama krizlerine girdim,kimseyi yanimda istemedim,ailemden bile uzaklastim,kendimi odama kapattim...Sonra kendime geldim,aslinda hayata döndüm,ama ara sira aglama krizleri tekrar basliyor...

Fulya777 bunu beğendi.
  12. 30 Temmuz 2009
  13. _NURUM_

_NURUM_ Guest

sinirden çatlarımm .ağlarım :çok üzgünüm: psikologluk olup çıkarım senağlamasenağlamasenağlama

14. 30 Temmuz 2009
  15. muppet

muppet Guest

bu arada dün yazmayı unutmuşum kilo da verdim

ilk ay hiç bir şey yemedim nerdeyse , 44 kiloya düştüm 47kilodan , ama şimdi toparlıyorum , hatta fazla toparlıcam sanrm :p

16. 31 Temmuz 2009
  17. çikolatalxixsxuxt

çikolatalxixsxuxt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    1 haftadır feci bir acı çekiyordum ama tam ayrılık bugün oldu. Daha her şey çok yeni ama şimdilik aşk acısı çekerken düştüğüm hal: Ağlamak... Üstelik de bunu gizli gizli yapmak.

18. 31 Temmuz 2009
  19. solucan

solucan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben ağlarım dewamlı,bunalımlara girerim.
    kendıme işkence yaparım resmen,üzülmem için ne gerekiosa yaparım yani.