Aşk Acısı Çekiyorum ...Deprosyandayım:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Bnkc tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

3 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Bnkc
  1. Bnkc

Bnkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar Ben 1ay çıktığım birine deliler gibi aşık oldum..Herşey çok Güzeldi Aradığım insanı buldum dedirtecek bi ilişki yaşadık kısa bi süre de olsa.. ben kimse için bu kadar heyecan duymadım,uykusuz ve iştahsız kalmadım..onu ilk tanıdığım günden bu yana uykusuz iştahsızdım..O benim ilişkimiz konusunda biraz hızlı davrandığımı düşünüp tedirgin oldu ve tartışma bu konudan dolayı çıktı aramızda yani ben hemen evlenecek çabuk pşanlar yapan biri gibi göründüm ona nasıl olduysa:KK43: ve tatlıya bağlayamadık..Şu an ise konuşuyoruz ama öylesine Herşey mükemmelken bi an da herşey tuzla buz oldu ben şaşkınım hala ayrılalı 1 ay oldu ve biz yeniden deneme kararı aldık ama ondan çıt yok..Yani oyunun en güzel yerinde zil çalar ya..Öyleyim..

2. 3 Eylül 2008
  3. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar,
    1 aydir tanidigin birisine nasil bu kadra çabuk baglandin ?
    ilk gunler heyecan doludur, surekli iki kisi arasinda çekicilik vardir, hersey toz pembe
    ama 1 aydir tanidigin bir insan içinde depresiyona girme bence
    zamana birak..
    belkide gerçekten bu kadar duskun olman ona karsi onu korkuttu....

4. 3 Eylül 2008
  5. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de Yaralım arkadaşıma katılıyorum.
    Bir ay içerisinde bu kadar çok bağlanan birinden kim olsa korkar kaçar. Kadın ya da erkek.
    Bence biraz yavaşla. Daha dur bakalım bir ay çok kısa bir süre aradığımı buldum diyebilmek için.
    Gerekiyorsa konuş. Haklısın ya ben biraz aceleciyim falan de. Rahatlat biraz.
    Ben başka bir durum olduğunu hiç sanmıyorum. Kesinlikle sadece korkup kaçmıştır.
    Yaşınız kaç bilmiyorum ama inan bana eşşşşek kadar olan, bi sürü tecrübe sahibi adamlar bile aceleden kaçıyor. Endişelenme yani. Sen kendini biraz kontrol et yeter. Mutluluklar.

6. 4 Eylül 2008
  7. Bnkc

Bnkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Gül ve Nergis Tşk ilginiz için.. Ben de aslında o kadar acele etmek istemedim ama duygularım çok yoğundu ve heyecanlıydım anlamadığım bi şekilde hemde..Birde açık oynamak iyi bişey değilmiş bunu öğrendim..Ben buyum ve böyle davranmasaydım kendim olamazdım..Bende kendimi çektim tamamen..İş olacağına varır sonuçta diyorum..Ama onu yeniden nasıl kazancam ben hiç böyle biri değildim..Kendimi ona karşı çok savunmasız hissediyorum bu durumdan cabucak kurtulmam lazım:KK43: tekrar teşekkürler kızlar..

8. 4 Eylül 2008
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    kıyamam ya...zil çalma,benzetmeniz çok hoşuma gitti...
    neden demeyeceğim çünkü bazen insanlar duygularına engel olamıyor...
    hele bu sevmekse hiç engel olamıyor...
    ama 1 aylık,daha tanımadığınız biriyle evlenmeyi düşünmeniz de,
    çok acele davranmışsınız...
    hiçbir zaman ,hiçbirşey için çabuk karar vermeyin...
    seçici olun biraz...
    insanlar tarafından hayal kırıklığına uğramamak için,
    aşkınızı da,eşinizi de,arkadaşınızı da,dostunuzu da iyi tanıyarak seçin...
    inşallah hakkınızda hayırlısı olur...
    sevgiler...

10. 4 Eylül 2008
  11. Bnkc

Bnkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tşk..songül alaka göstermenize çok sevindim çok sağolunuz..Hiç hesapta yokken çıkmıştı karşıma arkadaşım aracılığla tanıştık..Referansının sağlam olması da etken oldu bu kadar kısa sürede bağlanmama belkide..bu durumun sebebi tamamen benim aceleci davranmam dan kaynaklandı...Ama ne bileyim 1 aydı ama çok yoğun ve güzel geçti ve aradığım kriterlerde birini buldum ilk kez..Çok benziyo hayata bakış açımız beklentilerimiz vs belkide ondan bu kadar çok üzülüyorum..Hayırlısı..ileriki süreci sizinle paylaşıcam arkadaşlar..şu an bile hafiflettiniz beni iyiki varsınız..

12. 4 Eylül 2008
  13. tricky

tricky Guest

ah bu erkekler.bir de derler ki kadın milletinden korkulur,entrikacıdır diye.nasıl olmıyalım.kızcağız göstermiş duygularını açmış içini sonuç ne?arkadaş pır diye uçuvermiş.ah be güzelim sen küçüksün galiba daha bilmiyorsun.erkeğe karşı sır olucaksın,aklından geçeni bilmeyecek ki merak edecek.hemen kucağına bırakmayacaksın kendini,o zor kazandım sanacak.duygular çabucak açık edilir mi?acaba seviyor mu diye kafası meşgul olacak seninle.onlar bizim gibi değil.biz sevildiğimizi hissedince daha sıkı sarılıyoruz,erkekler bu nasılsa cepte yenisi gelsin diye bakıyor hayata.hele iş evliliğe geldi mi hepsi ana kuzusu daha,her zaman evlilik için erken onlara göre.allahtan aşk acısı geçicidir,yakında unutursun.bu da ders olsun sana barışırsanız aynı hataları yapma.bırak çırpınsın etrafında.

14. 4 Eylül 2008
  15. Bnkc

Bnkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yokTricky ben 26 yaşındayım :KK43: malesef çocuk gibi davrandım ben yaa ama hani büyümeyen bi yanımızdır ya çocukluk içimden geleni yaptım ve ben içimden geleni yaptığım için şimdiye kadar hiç pişman olmamıştım..Aynı hataları yaparmıyım hiç bu bana çok büyük ders oldu belki bu ilişkidede bunu öğrenmem gerekiyordu..ilginize hayran kaldım ve ben bu siteyi çok sevdim çok içten teşekkürler arkadaşlar...sevgiyle kalın..

16. 4 Eylül 2008
  17. -deniz-

-deniz- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    canım ya seeni çoook iyi anlıyorum yazdıklarını okurken kendimi okudum sanki. çünkü bende 3 hafta bi ilişki yaşadım ve biteli 3 hafta oldu:KK43: ama aşık oldum ve en güzel yerinde bitti bu kadar kısa sürede bağlanılırmı sorusuna önceden hayır derdim ama şimdi seni çok iyi anlıyorum a.s.
    umarım herşey yoluna girer canım a.s.

18. 4 Eylül 2008
  19. Bnkc

Bnkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkürler Deniz ...İnsan kendini öle bi kaosa sürüklüyorki sanki sadece o yaşıyor sıkıntı herkes mutluda bir ben böyleyim diyorum bazen...Ama bu siteye üye olduğumda anladım ki yol arkadaşım çok muş..yüreğine sağlık mutluluklar diliyorum sana deniz..sevgiler..