Aşk bende paranoya yaptı akıl vercek olan varmı:s

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve starlight tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : starlight
  1. starlight

starlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :1senedir süregelen bi ilişkim var. başlarda yani başlarda dediğm ilk 3 ay böyle sorunlarım yokdu. şimdi hastalığa çevirdiini hissediorum:bbo: meseleye gelince aşırı kıskancım .kendimi hep bi denetleme halinde görüorum anlayışsız bi insan oldum msne çaırıorum şu an gelemicem işim var dedii zmn belki çok saçma gelcek ama beni sevmediini falan düşünüorum benim aklıma direk seven insan ne yapar eder gelir diye bi kuruntu gelio. halbuki mantıklı düşünsem oda insan işi olabilirfisfisfis sonra msnine hergün belki 3 kez giriorum hatta bazen o farketmeden bazı kızları siliorum ve buyüzden kavga ettik ama oda bendeki erkeklerin hepsini sildi neredeyse. bunu sölediim zmnda empati kurmuo sen kızsın farklı bişi bu dio bende iyice sinirleniorum:kızgın:ya benim durumum gerçekden vahim galiba gereğinden fazla kafama takıorum bazı şeleri ve birbirimizi çok sevmemize rağmen soukluk oluo benim biraz dha rahat olmam için ne yapmam lazım sanki sevgilimin peşinden koşan onu sıkan benmişim gibi rolleri değiştirdik bu benm canımı sıkıo ciddi paronoya var bnde sanırım :1no2:şaka değil

2. 4 Aralık 2008
  3. ranuna11

ranuna11 Guest

cnm sana sadece sunu sölim aklını basına topla..bende senin gibiydim böle sacm aseylere paranoya yaparken kafayı sıyırıodum..seven ölemi yapar bölemi yapar die düşünüp..ağlama krilerine giriodum..kendi kendime düşünüodum halbuki bişide demiodu...kendimi yıpratıodum..ve bölece ilişki çok yıprandıı gitti.bende yıprandım..aklını basına al cnm,değmez ve biz ayrıldık...

4. 4 Aralık 2008
  5. starlight

starlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bnde biliorum toparlanmam lazım ama bikaç kez denedim mevzu olduu zmn sinirlerime hakim olamıorum çok alınganım ben nasıl vurdumduymaz olabilirm bunu nasıl yapabilirm yoksa bizim ilşkimiiznde çivisi çıkıcak hemde saçma şelerden rahat bi kız olmak istiyorumsenağlama ve bnu kendimede yediremiorum gurursuzluk gibi gelio:bbo:

6. 4 Aralık 2008
  7. ayyysem

ayyysem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende kımseye guwenemıorum. yanı hıc bır erkege... bır erkek ben senden cok etkılendım dese hadı yaa bak seeeeeenn dıorum... paranoyağın sanırım bayrak tutanıyımkafamçokkarıştı

8. 4 Aralık 2008
  9. gulibik

gulibik !!! Çapulcu !!! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım çaresini bulursan bana da söyle çünkü bende aynı durumdayım 3 senedir birlikteyiz ama ben şuan kötü bir dönem geçirdiğimdenmidir bilmiyorum aynı senin gibi seven şunu yapmaz bunu yapmaz falan diye acayip kuruntular yapıyorum ve artık ilişkimize çok zarar vermeye başladım :1no2:

10. 4 Aralık 2008
  11. ranuna11

ranuna11 Guest

arkadaslar gercekten cok haklısınız sizi anlayabiliorum.çünkü 1.5 yıl önce bende si<in gibiydim.bazen yine öle olasım gelior ama kendime dur diorum..ben ona muhtacsam odabana diorum..hep üzülen ben diorum onun ruhu duymuyor diorum ve engeliorum....gercekten kötü bi durum kendini zamanla yetersiz hep ona muhtaç hiissediosun ama nolur kızlar gercekten kendi kişiliğinize ve ilişkinize göre set ler cekin kendinize..mesela umursamaz davranın biliorum çok zor yapmak ama yapın..ERKEKLERE GÜVENEMEME konusunda arkadasım sana katılıorum bende güvenemez oldum...o aşamaları gecirdikten sonra cok şey gitti benden senağlama çok şey kaybettim erkeklere güvenim sıfır.bi adam görim yaslı şirin sende bölesin işte sende gençliğinde kimbilir kaç kişiyi yıktın gittin diorum paranoya yani ona bende bi çare arıorum..ama tavsiyeme uyun nasıl yapıcam yapamam demeyin yapıcam diyin....bırakın o sizin için telaşlansın o paranoya olsun kafamçokkarıştı ...BAKIN ARKADASLAR BU TECRÜBELER ÇOK TAZE..24 SAaT ÖNCE KAÇ YILLIK İLİŞKİSİ BİTMİŞ BİRİ OLARAK BUNLARI SİZE TAVSİYE EDİORUM .....ÇÜNKÜ ARTIK HİÇBİ KIZIN ERKEKLERİN KÖLESİ GİBİ GÖZÜKMESİNİ,,ONLARSIZ YAPAMAYIZ DEMESİNİ İSTEMİORUM..

12. 4 Aralık 2008
  13. starlight

starlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bazen olgunluumu kaybettimi düşünüorum çevredeki ikili ilşkilerdeki sorunları kendim yaşıomuşm gibi sevgilimede yansıtıorum işte acaba o bana böle yaparmı şöle yaparmı biz ne olcaz bunu bigün ona anlattım bana AŞKI ÇOK SORUN HALİNE GETİRİOSUn dedi:uhm:sanırım haklı ama oda çok rahat sanki keşke bende öyle olsaydım ve işin ilginç tarafı çok kati bi insandım sevene canım feda sevmeyene elveda derler ya bnde öleydim ama bu sefer başka oldu:1no2: araya mesafede girio 10 günde 1 görüşebilioruz çalışıo görmediim zaman dahada paranoyaklaşıorum :1ninca:Allah ıslah etsinkafamçokkarıştı

14. 4 Aralık 2008
  15. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    herşeyi anladım da

sen kızsın,bu farklı bişey demesini anlamadım?

listesindeki kızlar kim? hepsi mi yakın arkadaşı?

16. 5 Aralık 2008
  17. starlight

starlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yani onun listesinde kız olduu zmn o onlara bakmazmış bile çnkü listesindekiler önemsiz kızlarmışş onu ayartcaını düşündüüm tarzda deilllermiş konuşmuomş ölesine duruolarmış ama benm listemdekiler benm bi merabamı bile yanlş anlayabilirlermiş oda erkekmiş daha iyi bilirmiş böle bişi:uhm:
    listesindeki kızlarla samimi değil açıkcası bu huyunu seviorum hiçbi kızla samimi değil olmazda ama işte benm paranoyam illa takıcam bişiyi:1no2:

18. 5 Aralık 2008
  19. glsh85

glsh85 Guest

bende bazen aynı dyuları hıssedıyorum
    buna bır dur demek lazım