Aşk bitti;geriye ne kaldı şimdi.....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ARANIZDA BENİ TANIYANLAR VE AÇTIĞIM KONULARDA TUTASIZ OLDUĞUMU DÜŞÜNENLER VARDI VE BEN HER SEFERİNDE BUNUN DOĞRULADIM..ÇÜNKÜ AKLIM ÇOK KARIŞIK.BİLMİYORUM 9 AYLIK EVLİ OLUP BENİM KADAR SAÇMA ŞEYLER DÜŞÜNEBİLENLER VARMI AMA İNANIN HAYATIMI DEĞİŞTİRECEK OLAN EVLİLİK KARARINI ALMIŞKEN HATA YAPTIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM ARTIK.BU ÇOK ACI AMA AŞK TA SEVGİ DE BİTTİ.MUTSUZUM VE BU MUTSUZLUĞUMLA EŞİMİDE MUTSUZ EDİYORUM NE YAPMALIYIM BANA YARDIM EDİN.EŞİMİN HER HAREKETİ BATIYOR ARTIK BANA.TMM ONU HALA İYİ BİR İNSAN OLARAK GÖRÜYORUM..YAKIŞIKLI DA AMA HİÇBİRİ YETMİYOR MALESEF.O SEVGİNİN YERİNE KOYAMIYORUM HİÇBİRŞEYİ,EVLİLİĞİMİZ OLUMSUZ YÖNDE DEĞİŞMEYE BAŞLADI VA KORKUYORUM.İNSAN KENDİ KENDİNE TEKRAR AŞIK OLABİLİR Mİ Kİ?????DUYGULARIM SÜREKLÜ DEĞİŞİYOR.BANA SEVECEN VE İYİ DAVRANDIĞİNDA ONA KARŞI DAHA YAKIN VE SEVGİ DOLU HİSSEDİYORUM KENDİMİ AMA HERZAMAN BÖYLE DEĞİL İŞTE.. ÇOK UZUN YAZDIM ÖZÜR DİLERİM AMA LÜTFENYORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN BİR EVLİLİKTEKİ EN ÖNEMLİ ŞEY BİTİNCE SİZCE SONUÇ NE OLMADIR???????????????????????????:tomato::çok üzgünüm:

2. 18 Şubat 2009
  3. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

pardon kaç yaşındasınız yasemin90 yazıyor heralde 18 yaşındasınız
    belliki daha duygu ve düşünceleriniz yerine oturmamış kendinizden emin olmadan evlenmişsiniz
    anlamadımda mevzuyu :kahve:

4. 18 Şubat 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.351
    Ödül Puanları:
    363
    Bence evliliğin temel taşları saygı,sevgi ve sevişmektir..
    3S kuralımdır benim..
    Aşk zaten her zaman her insanda kalıcı olmuyor ki günümüzde sadece masallarda ve eski Türk filmlerinde kaldı maalesef..
    Eşinizle problemlerinizi anlamadım ama oturup konuşun,çözülmüyorsa o zaman yeni bir yol çizin kendinize..:nazar:

6. 18 Şubat 2009
  7. ben hiçbirşey anlamadım??
    biraz açarmısınız sorunu? neden mutsuzsunuz yaşınız kaç ?

8. 18 Şubat 2009
  9. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    sorunlarınızı bilemiyorum tabi ama bazen insan kendinin en büyük düşmanı olabiliyor. hep bardağın boş tarafına bakıyoruz, elimizdekinin kıymetini bilemiyoruz. hani iktisatın temel kavramlarındada vardır ya, insan ihtiyaçları sınırsızdır, hep daha fazlasını isteriz. size yetinmeyi bilmiyorsunuz demek istemiyorum yanlış anlamayın bu kendime yaptığım bir analiz benim.

10. 18 Şubat 2009
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    aşkta sevgide bittiyse bu evliliği sürdürmenin ne anlamı kalmış ki... evliliği ayakta tutan en önemli kriterler bunlar değilmi. sevgi olmadan evliliğin yürüyeceğini sanmıyorum...
    benim anlamadığım,9 ayda bunları nasıl kaybettiğiniz. severek evlendiniz sanırım. olmayan birşey bitmez çünkü..
    sorunuza gelince bunlar biterse evlilik olmaz. ve sonuç zaten belli. söylememe gerek yok sanırım...

12. 18 Şubat 2009
  13. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evllik aşkı öldürür derler öldürmesede bile törpüler en azından
    siz sevgililik dönemiyle evlilik döneminizi kıyaslarsanız eğer
    aşkınızın bittiğini düşünmeniz çok doğal
    çünkü sevgilik başka evlilik başka
    evlenmek sadece aynı evi aynı yatağı paylaşmak değil
    sorumluluk almak demek
    ödenmemiş faturaları ödemek akşama ne yemek yapıcam diye düşünmek
    çamaşırları yıkayacağım demek ve daha nicesi
    bunlar bir evin belli başlı sorumlulukları
    ayrıca eşinize karşıda sorumluluklarınız vardır
    sorumluluk kapsamı yemek yap bulaşık yıka değildir elbette
    acaba diyorum bu sorumluluk size fazla mı geldi
    ne dersiniz ????

14. 18 Şubat 2009
  15. EU1

EU1 Guest

19 yaşındayım

16. 18 Şubat 2009
  17. -bella-

-bella- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    108
    nolduki bu 9aylık süreçte severek evlendiğin adama karşı olan aşkın bitti?9ay çok kısa bi zaman,cok üzülüyorum böyle durumları duyunca,daha cok yenisiniz...

18. 18 Şubat 2009
  19. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    19 yasındasın evlendın ve mutsuzsun.problem nedir ki sende gibi gözüküyor bu problem herneyse...
    ne istedini veya ne istmeedini anlamıs değilm.neyapmaya çalışıyrosun kı...başkasına mı aşıksın yada eşinden ilgi mi göremıyorsun ne yanı problem ne???alam ya...